March 29, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

MAC İçin Kaliteli Video Dönüştürme Programı

Movavi Video Converter programı MAC işletim sisteminiz ile uyumlu çalışan kaliteli bir video dönüştürme programıdır. Program Türkçe dil desteği ile de kolay bir kullanım sunuyor.

Movavi Video Converter programı Mac OS X (Intel) 10.6 Snow Leopard , 10.7 Lion,  10.8 Mountain Lion işletim sistemleri ile uyumlu çalışır. Mac OS X 10.5 Leopard için sürümü buradan indirin.

Sponsorlu Bağlantılar

En yaygın dosya türlerini çevir

Mac Movavi Video Converter ile en yaygın medya formatlarını çevirin; AVI (Xvid, DivX, ve kodekler dahil), MP4 (H.263, H.264 dahil), FLV, MPEG1,2, 3GP, FLV ve MOV (sadece okuma).

Mobil cihazlar için öntanımlıları kullan

Film ve kliplerinizi tüm mobil cihazlarda izleyin: yalnızca listeden modelinizi seçin ve Apple iPad®, iPhone®, iPod®, Sony PSP™, Apple TV®, EPSON®’dan yenilikler ve BlackBerry™ için videonuzu dönüştürün.

Dvd Riple: DVvd filmleri çoklu formatlarda kaydet

Yeni özellik: korumasız dvdleri ripleyin ve AVI, MP4, 3GP, MPEG 1,2 ve ya Flash benzeri dosya türlerinde kaydedin. Dijitale geçin – dvd koleksiyonunuzu küçük, düzenlenebilir video dosyaları haline getirin.

Yüksek dönüştürme hızı ile zaman kazan

Geliştirilmiş işlem hızı videodan Mac dostu formatlara daha az zamanda dönüştürmenize yardımcı olur. Düzenli kullandığınız ayarlar için kendi öntanımlınızı oluşturun.

Ses ayıklayın. Ses formatları arasında dönüştürme

Mp3 olarak ses parçaları kaydedin, Mac OS için gömülü müzik çeviricisiyle tüm ses formatları arasında çeviri: MP3, WAV, OGG, AAC ve FLAC desteği.

Boyutu: 15,2 Mb

Lisans: Deneme Sürümü

Dil: Türkçe

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"MAC İçin Movavi Video Converter 3.1.2 İndir – Türkçe" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status