March 23, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Dropbox: Dosya ve Klasör Depolama Uygulaması

Dropbox uygulaması cloud depolamayı sağlıyor. Yani dropbox içine yerleştirdiğiniz dosyalara her yerden ulaşabilirsiniz. Online yada PC den rahatlıkla dosyalarınıza ulaşabilirsiniz. Mesala farklı yerlerde iki tane PC niz olsun. İki bilgisayara da Dropbox masaüstü uygulamasını yükleyin. Dropbox içerisine attığınız her dosyayı farklı yerlerde ki bilgisayarlar dan da ulaşabilirsiniz. Diğer bilgisayardan dropbox içerisine yükleyin, başka bir bilgisayardan yüklemiş gibi elinizin altında olur.

Dropbox klasör depolama uygulamalarının en büyük avantajı dosyalarınıza her an ulaşabilmenizdir. Artık dosyalarımı, ya da çalışmalarımı bilgisayarımda unuttum korkusu olmayacak. İnternet üzerinden de rahatlıkla dosyalarınıza ulaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Dropbox uygulaması ücretsiz olarak 2 GB depolama alanı sunuyor. Uygun ücretler ile de bu depolama alanını yükseltebilirsiniz. Herhangi boyuttaki dosyalarını senkronize edebilirsiniz.

Dropbox programı MAC OS X işletim sistemi  ile uyumlu sürümüdür ve farklı işetim sistemlerinde yüklü dosyalarını senkronize edebilirsiniz. Dropbox içerisine yüklediğiniz dosya, ya da yaptığınız değişiklikler otomatik olarak eşitlenir.

Ayrıca Dropbox uygulamasının iPhone, iPad, Android ve Blackberry mobil sürümleride mevcuttur.

Lisans: Ücretsiz

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"MAC İçin Dropbox 1.4.17 İndir – Türkçe" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status