MAC İçin Adobe Reader Programı

MAC OS X için Adobe Reader X 11.0.0 Türkçe İndir: Adobe Reader yazılımı elektronik belge paylaşımı için küresel bir standarttır. Tüm PDF belgeleri açmak ve etkileşim kurabilen tek PDF dosyası görüntüleyicisidir. Görüntülemek için Adobe Reader kullanın, arama, dijital olarak imzalamak, doğrulamak, yazdırmak ve Adobe PDF dosyaları üzerinde işbirliği sağlar.

Adobe Reader artık standart haline gelmiştir.İnternet kullanımında elektronik dökümanlar daha da çoğalıyor.İntertnet dünyasında kullanılan elektronik dökümanları açmak için programlar gerekiyor.En çok kullanılan elektronik dökümanlardan PDF dosyalarını açmaya yaran bir programdır Adobe Reader. Adobe Reader programı sayesinde elektronik dökümanlardan en çok kullanılan PDF dosyalarını okumaya,açmaya yarayan programdır.

Ayrıca Adobe Reader PDF dosyaları üzerinde her türlü değişikliği yapmanıza olanak sağlıyor.Adobe Reader ın bu kadar tutulur ve ücretsiz olması eminim tüm internet kullananlar için büyük bir fırsat.Adobe Reader PDF okuyucu sayesinde intertetten indirdiniz dökümanları rahatlıkla okuma imkanınız olur.

Mac OS X v10.8 için Safari 5.2, Mac OS X v10.6.4 veya v10.7.2 için Safari 5.1 tarayıcıları ile uyumludur.

Adobe Reader X 11.0.0 son sürümü Mac OS X 10.6.4, 10.7.2 veya 10.8 işletim sistemleri ile uyumlu çalışır.

Aratılan kelimeler: adobe reader son sürüm indir, adobe reader son sürüm indir gezginler, adobe reader son sürüm gezginler, adobe reader son sürüm, adobe reader son sürüm indir türkçe, adobe reader x türkçe indir, adobe reader son sürüm türkçe indir, adobe reader son sürüm türkçe indir gezginler, adobe reader türkçe son sürüm indir, acrobat reader son sürüm indir gezginler

Boyutu: 81,6 Mb

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"MAC İçin Adobe Reader X 11.0.0 İndir – Türkçe" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status