October 22, 2021


Ücretsiz Veri Kurtarma Programı

M3 Format Recovery Free, herhangi bir nedenden dolayı silinen dosyaları geri getirmeyi sağlayan ücretsiz veri kurtarma programıdır. Program, biçimlendirilmiş sürücü data/veri kurtarma programıdır.

Bu ücretsiz program sayesinde format, virüs veya donanımsal nedenlerden dolayı kaybettiğiniz veya silinen dosyaları geri getirmek mümkün. Hızlı ve güvenli bir şekilde biçimlendirilmiş verileri kurtarmayı sağlar. Programı nasıl kullanırım diye düşünmeyin. Kolay kullanımlı sihirbazı sayesinde herhangi bir beceri gerektirmeden dosyalarınızı geri getirebilirsiniz.

Yeniden biçimlendirilmiş sürücü veya biçimlendirilmiş diskteki verileri kurtarmak için bu ücretsiz programı kullanabilirsiniz. RAW sürücü veya erişilemez sürücülerden veri kurtarma sağlar. Belgeler, e-posta, fotoğraflar, e-postalar, videolar, vb dosyaları tamamen kurtarabilirsiniz. Sabit disk ve taşınabilir depolama aygıtlarından veri kurtarmak da mümkün.

600’den fazla dosya biçimleri desteklenir: Fotoğraf, video, müzik, belgeler, e-postalar, .zip, vb. Sadece sabit disk için değil: USB sürücü, harici sabit disk, SD kart, CF kart, hafıza kartından veri kurtarma sağlar.

IDE HDD, SATA HDD, SCSI HDD, FireWire HDD, SSD, USB HDD, Harici HDD, Donanım RAID, USB flash sürücü, SD kart, CF kart, MicroSD, SDHC hafıza kartı, micro kart, Zip sürücü, diğer depolama aygıtlarından veri kurtarmayı destekler.

Not: Free sürümü 1GB veri kurtarmanıza izin veriyor.

M3 Format Recovery Free Sistem Bilgileri:

Sürümü: M3 Format Recovery Free 3.6

Boyutu: 3.01 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: XP, Vista, Win7, Win8, Win8.1

Üretici: M3 Technic

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"M3 Format Recovery Free 3.6 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status