December 9, 2016


Sponsorlu Bağlantılar

M.A.R.S. Online: Online olarak oynanan ücretsiz ve Türkçe TPS Oyunu.

M.A.R.S. Online, muhteşem grafikleri keyif veren ücretsiz ve Türkçe online TPS oyunudur.

21. yüzyılın başlarında,terörizm hareketleri artmaya devam ederken,bir taraftan da kitle imha silahları geliştiriliyordu. Politik faktörler ve ülke güvenliği nedenlerinden dolayı direkt askeri operasyonlar uygun olmadığından,PMC (Private Military Company) adi verilen özel askeri firmalar çok sayıdaki askeri operasyonu ülkeler ve ordular adına üstlenmeye başlamıştı. Bu şartlar altında, dünyadaki askeri güçler iki grup etrafında şekillendi: ICF ve IMSA.

Sponsorlu Bağlantılar

ICF (International Coalition Forces) yani Uluslararası Koalisyon Güçleri’nin en temel görevi uluslararası terörizm faaliyetlerini engellemek ve barışı sağlamak, aynı zamanda PMC’lerin tüm dünya üzerindeki hareketlerini denetlemektir. 2026 yılında yaşadığı genişlemeyle, küçük ve az gelişmiş ülkelerin de desteğini alarak gerçek manasıyla global ve kapsayıcı bir güç haline geldi.ldi.

IMSA (Bağımsız Askeri Güvenlik İttifakı) ise, dünyanın en büyük PMC firması olan ‘Raven Güvenlik Sistemleri Firması’ tarafından Pasifik ada ülkelerinin birleşimiyle kurulmuş olan bir askeri ittifaktır. Öte yandan Raven firması, IMSA perdesi altında, üretimi yasaklanmış silahların imalatının yanı sıra illegal biyokimyasal deneyler de yapmaktadır.

2032 yılında IMSA’nın kimyasal deneyler yürüttüğü küçük Pasifik adalarından birinde çok büyük bir kaza meydana geldi. Ortaya çıkan kirlenme sebebiyle kilometrekarelerce alan yaşanmaz hale geldi ve sonrasında ICF, insani sebepleri öne sürerek olaya direkt olarak müdahale etti. ICF’nin kendi işlerine karışmasından dolayı duruma karşı çıkan IMSA ile ICF arasında birkaç gün süren bir savaş çıktı.

Bu olay iki tarafın güçlerini karşı karşıya getirdi ve uzun süreli bir anlaşmazlık süreci başlamış oldu ve de değişik bölgelerde pek çok yerel savaşı tetikledi.

M.A.R.S. Online oyunu oynayabilmek için ilk önce üye olmanız gerekiyor. Buradan üye olun!

mars oyunu indir online oyna

Yeni Bir Oyun Tarzı Olarak TPS

Unreal Engine 3

Unreal Engine 3 online görsel teknolojisi ile en gelişmiş 3D oyun geliştirme motorlarından bir tanesi olmuştur. “Mass Efect”, “Gears of War”, “Unreal Tournament” gibi efsaneleşmiş atış oyunlarının geliştirilmesinde temel geliştirme platformu Unreal Engine’dir. M.A.R.S’ı hazırlayan araştırma ve geliştirme ekibinin Unreal Engine teknolojisinde üstün yeteneklere ve uzmanlığa sahip olması oyunun ekran görüntüleri ve performansı üzerinde tartışılmaz bir üstünlüğe sahip olmasını sağlamıştır.

Yeni Bir Oyun Tarzı Olarak TPS

3. Şahıs atış oyunları dünya çapında popüler olan yeni bir akımdır. Oyunun oynanma şekli pek çok oyuncu için yeni ve etkileyici bir tarzı ortaya çıkarmıştır.

Yenilikci Çift Silah Kullanma Konsepti

M.A.R.S yenilikci yaklaşımı ile klasikleşmiş kalıpları yıkıyor. Tek silah yerine birden çok ana silah kullanma imkanını oyunculara sunmakta. Oyuncular farklı silahları kombine edip, savaş alanında yaşanan değişken çatışmaya uygun silahı seçip kullanma imkanına sahip olmaktadır.

Savaş Alanı Siper Alma Sistemi

Siper sistemi ilk defa M.A.R.S ile uygulanan yeni bir atış oyunu yöntemidir. Oyuncular siper sistemi ile pozisyonlarını avantajlı hale getirebilmekte, çatışma alanında manevralarını daha etkin bir şekilde koordine edebilmektedir. Oyun sırasında siper arkasından kör atış yapılabilmekte ve farklı taktik uygulamalar ile savaş daha gerçekci bir hal kazanmaktadır.

Güçlü Ve Ölümcül Son Vuruş Teknikleri

Sert ve bitirici son vuruşlar ile kendinizi sanki bir film sekansı içerisinde bulabilirsiniz. M.A.R.S içindeki aksiyon figürleri etkileyici ve özgün yapısı ile dikkat çekmektedir.

Boyutu: 2.49 GB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"M.A.R.S. Online İndir Türkçe (2.0.2)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status site stats