March 23, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Sistem Bilgisi Hakkında Rapor Oluşturma Programı

LookInMyPC yüklü tüm donanım ve yazılım ile ilgili bilgiler içeren tam, kapsamlı bir sistem profili oluşturur. Ayrıca  yüklü hizmetler, başlangıç programları, Windows güncelleştirmeleri ve düzeltmeleri, aktif ağ ve Internet bağlantıları, TCP / IP bağlantı noktası kullanımı, olay günlüğüne ayrıntılı bu tür çalışan süreçleri hakkında ayrıntılı sistem tanılama bilgileri sağlar. Görüntüleyebilir ve web tarayıcınızı kullanarak yazdırabileceğiniz biçimlendirilmiş, okunması kolay rapor sağlamaktadır.

Hızlı ve kolay bir şekilde Google’dan onların ne olduklarını bulabilirsiniz. Birçok rapor öğeleri için otomatik köprü vardır. Ayrıca bilgisayarınızda değişiklikler için taramaları karşılaştırabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Aynı zamanda ne olursa olsun bilgisayar ayarlarında herhangi bir değişiklik yapmaz. İstenirse belleğinizde tamamen çalıştırabilir ve hatta birden çok bilgisayar için belleğinizde arşiv raporları, otomatik olarak alınabilir.

Tam sistem profil ve tanılama raporu oluşturmak ve otomatik olarak bir teknik destek e-posta ZIP dosyası eki olarak göndermek veya yardım sağlayan kullanışlı bir fonksiyon eklemiş.

Hepsinden iyisi, kişisel ve ticari kullanım için tamamen ÜCRETSİZ. Hiçbir nagware, hiçbir casus yazılım, hiçbir sistem sürücüleri, hiçbir tür gizli malware yoktur.

LookInMyPC programı XP, Vista, Windows 7 işletim sistemleri ile uyumlu çalışır.

Boyutu: 3,17 Mb

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

 

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"LookInMyPC 2.12.11.24 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status