April 19, 2018


LimeWire Music: Müzik arama, bulma ve indirme için ücretsiz dosya paylaşım programı.

Limewire Music, son derece hızlı bir şekilde favori müziklerinizi aramak, bulmak ve indirmek için yardımcı olan ücretsiz bir programdır. Bu dosya paylaşım yazılımı kolayca filmler, videolar, oyunlar, uygulamalar ve belgeler dahil olmak üzere her türlü medya dosyasını indirmek için herkes tarafından kullanılabilir bir programdır.

LimeWire Music ile milyonlarca paylaşımcıya ulaşabilir ve dilediğiniz müzik dosyalarını bulabilirsiniz. Gerekirse hız ayarlamalarını optimize edebilirsiniz. Program bu konuda size çok yardım edecektir. Müzik dosyalarını indirirken, dahili medya oynatıcı sayesinde dinleyebilirsiniz.

Birden çok arama sekmeleri ile akıllı ve güzel görünümlü bir arayüz sunuyor. Gelişmiş arama seçenekleri (sanatçı, başlık, tür ve diğer meta bilgiler). Hızlı indirme için, birden çok konaklardan “Swarm” indirme.  Bittorrent desteği içerir. Yerleşik chat aracı ile program üzerinden sohbet edebilirsiniz.

Sonuç olarak, yasal sınırlar çerçevesinde müzik dosyaları aramak, bulmak ve indirmek için LimeWire Music programını denemenizi tavsiye ederim. LimeWire programının kaldırılmasından sonra, alternatif olarak bu programı kullanabilirsiniz.

Not: LimeWire Music dosya paylaşım programını yasal olmayacak şekilde kullanmayın.

LimeWire Music indir-dosya paylasim programi

LimeWire Music programı XP, Vista, Windows 7, Windows 8 ile uyumludur.

Boyutu: 5.07 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"LimeWire Music İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status