January 23, 2018


Lightkod Setup Maker: Kurulum Yapma Programı

Lightkod Setup Maker, hazırlayacağınız programlarını setup projesini oluşturmayı sağlayan bir programdır. Lightkod Setup Maker ile kendi setup projelerinizi kolayca oluşturabilirsiniz. Kendi yaptığınız programların ya da kurulum programı olmayan diğer programların kurulum programını Setup Maker ile kolayca oluşturabilirsiniz.

Setup Maker programında şu özellikler bulunur; Kendi Setup programınızı yapabilirsiniz. Program adını, hoş geldiniz iletisini, program hakkında yazısını ve lisans sözleşmesini girebilirsiniz. Kurulum programında üretici adı, üretici web sitesi, lisans kodu, sıkıştırma özelliği vb. bir çok özellik ayarını yapabilirsiniz. Dosyaları toplu seçme ve her dosyayı istenilen klasörlere atabilme

Özel klasör adları kullanarak kurulum yapılan bilgisayarın belirli klasör yollarına erişebilme. Kurulum sonrası kurulumu yapılan bilgisayarın sistem özelliklerinin ve kurulumun başarı bildirsinin girilen mail adresine gönderilmesi. Lisans anahtarı belirleyerek kurulum sırasında lisans anahtarı girilmesi istenmesi. Sınırsız dosya yükleme özelliği. Setup yedeğini kaydetme ve geri yükleyebilme.

İletişim için:
İsmail Özel
0537 639 88 86
programci42@gmail.com
www.lightkod.com

Lightkod Setup Maker Bilgileri

Son Sürüm: Lightkod Setup Maker 3.0

Boyutu: 2.79 MB

Lisans: Demo

Dil: Türkçe

Sistem: XP, Vista, Win7, Win8, Win8.1

Üretici: Lightkod

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Lightkod Setup Maker 3.0 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status