March 30, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Fotoğraflara Işık Efekti Verme Programı

Light Artist, fotoğraflarınıza gerçekçi ışık efektleri eklemenize izin veren ücretsiz bir programdır.

İsterseniz, bu programla sıradan ve belirsiz fotoğraflarınızı daha güneşli, romantik veya kasvetli yapabilirsiniz. Işık rengini değiştirebilir, birden fazla ışık kaynağı ekleyebilir, görüntünün yüzey kalitesini değiştirebilir ve çeşitli ortam aydınlatma efektleri ekleyebilirsiniz. Görüntü kanallarından birini doku kanalı olarak kullanarak resimlerinize 3D rahatlatma ekleyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Light Artist ile galeri oluşturmak için kullanılan efektleri çoğaltmanıza yardımcı olan ayrıntılı bir adım adım rehber. Artık birkaç tıklamayla kendi resimlerinize verilen efektlerden herhangi birisini uygulayabilirsiniz. İlgili parametreler dosya isimleri, işlenen görüntülerin altında verilir. Yapmanız gereken ilk şey Light Artist ve Sample Settings paketinin yeni sürümünü indirip bilgisayarınıza yüklemektir.

light-artist

Işık efekti uygulamak istediğiniz resimleri Light Artist programına yükleyin. Ana menüde Light Settings > Load öğesini seçin ve örnek ayarlar klasöründe, istediğiniz efektler ile parametre dosyasını seçin. Process tıklayın ve ardından resimleri kaydedin.

Boyut: 9.04 MB

Dil: İngilizce

Lisans: Ücretsiz

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Light Artist İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status