Laptopu Kablosuz Modeme Çevirme Programı

Laptopu kablosuz modem olarak kullanmak mı istiyorsunuz? Dizüstü bilgisayarı modeme dönüştürmek için ilk önce kablosuz ağ dağıtım noktası oluşturmanız gerekir, yani WiFi Hotspot.

Laptop da wifi hotspot oluşturduktan sonra, laptop kablosuz modem olarak kullanabilirsiniz. Piyasada pek çok WiFi hotspot oluşturma programı var. Çoğusu işe yaramaz, sorunlu veya karmakarışık. Tüm bunlarda uzak faydalı olacağını düşündüğüm bu ücretsiz programı paylaşmak istedim.

Wifi Hotspot Tool ile bir kablosuz hotspot oluşturarak, internet bağlantısını diğer bilgisayar veya mobil cihazlar ile paylaşmaya yardımcı olmak amacıyla oluşturulan ücretsiz, küçük ama etkili bir araçtır.

Wifi Hotspot Tool, karmakarışık yapılandırma gerektirmeyen çok basit bir şekilde wifi hotspot oluşturmanızı sağlar. Bilgisayar veya laptopu wifi, kablosuz modem olarak kullanmak istiyorsanız bu programı denemenizi tavsiye ederim.

Bu ücretsiz program, hızlı bir şekilde wifi hotspot kablosuz erişim noktası oluşturmanızı ve şifre ile korumanızı sağlar. Şifre oluşturarak başkalarının kablosuz ağınıza bağlanmasını engelleyebilirsiniz.

Program için gerekli: .Net Framework 4

Wifi Hotspot Tool indir-wifi hotspot olusturma programi

Wifi Hotspot Tool programı XP, Vista, Windows 7, Windows 8 ile uyumludur.

Boyutu: 616 KB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Laptopu Kablosuz Modeme Çevirme Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status