KShutdown: Bilgisayarı otomatik kapatmak ve yeniden başlatmak için ücretsiz program.

KShutdown, bilgisayar güç seçenekleri işlemlerini otomatik yapmayı sağlayan ücretsiz ve Türkçe yardımcı bir programdır. Bu ücretsiz program sayesinde bilgisayarı kapatma, yeniden başlatma, bekleme modu veya ekranı kilitleme modları işlemlerini otomatik yapabilirsiniz.

KShutdown programının öyle karmaşık bir yapısı yok. Tek bir arayüze sahip program, çok kolay bir kullanım sunuyor. Yapmak istediklerinizi çok kısa zamanda yapabilirsiniz. Bilgisayarı otomatik kapatma zamanlayıcı programı sayesinde artık siz bilgisayar başında olmasanız bile bilgisayarınız otomatik kapanacaktır.  KShutdown programı ile neler yapabilirsiniz; bilgisayarı otomatik kapatma, yeniden başlatma, kullanıcı oturumu kapatma, zaman ayarlama ve geciktirme, ekranı kilitleme, görüntülü ve sesli bildirimler sağlayarak işlem yapmadan önce sizi uyarır.

KShutdown indir-pc otomatik kapatma programi

Kendi belirleyeceğiniz zaman da bilgisayar güç seçeneklerini devreye sokabilirsiniz. Kapatma, yeniden başlatma, hazırda bekletme vs işlemlerini seçtikten sonra, ne zaman ve hangi durumda yapılmasını istiyorsanız seçebilirsiniz. Bu program diğer otomatik kapatma programlarına göre daha detaylı bir kullanım sunuyor. Bilgisayarın kapanmasını zamanlayabilirsiniz ve hangi durumda gerçekleşmesini istiyorsanız bunu da seçebilirsiniz.

KShutdown programının ayrıca Portable sürümü de mevcut. Portable sürümü ile herhangi bir kurulum gerektirmeden işlemlerinizi yapabilirsiniz.

KShutdown indir-bilgisayari otomatik kapatma programi

Mesala gece film seyredeceksiniz, ama filim bitmeden uyuyabilirsiniz. Uyuduktan sonra bilgisayarın açık kalmaması için kapatma zamanlayıcısı gerektirir. KShutdown programı bu ve benzeri konularda bilgisayarın otomatik kapanmasını sağlayacak çok güzel bir program. İhtiyacınız varsa kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.

Sürümü: KShutdown 3.2

Boyutu: 4.53 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: XP, Vista, Win7, Win8, Win8.1

Üretici: Konrad Twardowski

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"KShutdown İndir – Bilgisayarı Otomatik Kapatma Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status