March 22, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Word Alternatifi Program: Kingsoft Writer Free 2012

Kingsoft Writer Free 2012,  Microsoft Word ile eşleşen niteliklere sahip tamamen ücretsiz bir kelime işlemci programı ve kullanımı kolay geniş bir yelpazede özellikler içerir. Kingsoft Writer Free 2012 .docx dahil olmak üzere tüm Word dosyası formatlarını destekleyen en iyi Microsoft Word altertafi programdır. Kullanıcı arayüzü kullanımı kolay hatta Kingsoft Writer komple yeni başlayanlar için yazılım çekici bir seçim ve en gelişmiş kullanıcılara hitap eder. Buna ek olarak, yerleşik bir PDF dönüştürücü, otomatik yazım denetimi, web düzeni görünümünde, Word vb gibi yararlı fonksiyonlar mevcuttur.

Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz bir kelime işlemci olarak, Kingsoft Writer bakılmaksızın arayüzü, çalışma ya da depolama biçimi, herhangi bir diğer benzer yazılımlar ile karşılaştırıldığında daha güçlü. Kingsoft Writer ile, görsel açıdan çarpıcı belgeler oluşturmak ve dosyalarınızı yönetmek kolaydır.

Writer Free 2012 Özel Özellikler

  • Paragraf ayarlama aracı,
  • Çoklu belge sekmeleri,
  • Tablo ayarı,
  • Dahili Word den PDF ye dönüştürme aracı

Kingsoft Writer Free 2012, Windows XP / Windows Vista (32bit, 64bit) / Windows 7 (32bit,64bit) / Windows 8 işletim sistemleri ile uyumlu çalışır.

Boyutu: 32,05 Mb

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Kingsoft Writer Free 2012 İndir (8.1.0.3030)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status