Android İçin Kim Arıyor?

Kim Ariyor-android-arayani-teshis-etmeTelefonunuz çaldı ve arayan numara rehberinizde yok. Arayan numaranın kim olduğunu, kime ait olduğunu öğrenmek ister misiniz? Kim Arıyor ücretsiz uygulaması sayesinde sizin arayan numara Android telefon rehberinizde olmasa bile, kime ait olduğunu gösterecektir.

Bu ücretsiz uygulama, özellikle firma numaralarını gösteriyor. Ama bunun dışında da, bir çok numarayı gösteriyor. Sizi araya numarayı otomatik tespit eder ve arayan numara üzerinde kime ait olduğunu gösterir. Arayan numaranın kime ait olduğunu öğrenmek, gerçek zamanlı numara teşhisi için yardımcı olacaktır.

Arayan numaranın kimliğini tespit etmek istiyorsanız yardımcı olacak bir uygulamadır. Cevapsız çağrı geldiği zaman bile numaranın kime ait olduğunu göreceksiniz. Bu uygulamayı denemiştim ve rehberimde olmayan bir çok numarayı tespit etmişti.

Uygulama, telefon çaldığı sırada ve cevapsız çağrılardan sonra uluslararası rehberlerde hem kişi hem de firmaları tarayarak, gelen çağrı Türkiye’den ve bir firmadan yapılıyor ise firmanın kimliğini; gelen çağrı yurtdışından ise hem kişinin (kamuya açık rehberlerde yer alan) hem de firmaların kimliğini göstermektedir.

Sürüm: Kim Arıyor? 3.5.10

Fiyat: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Boyutu: 3 MB

Gerekli Sürüm: Android 1.6 ve üzeri

Üretici: CIAmedia

Güncelleme: 10 Mart 2014

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Kim Arıyor? İndir (Android)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status