Kaspersky Security Scan: Ücretsiz Güvenlik Taraması Programı

Kaspersky-Security-Scan indir-virus-tarama-programiKaspersky Security Scan, bilgisayarınızda hızlı bir şekilde tarama yaparak, bilgisayarınıza virüs bulaşmış ise veya diğer kötü amaçlı yazılımların tehlikesi varsa sizi uyarmayı sağlayan ücretsiz virüs tarama programıdır.

Bu ücretsiz güvenlik tarama programı sayesinde bilgisayarınızda virüs veya gizli olabilen diğer tehlikeleri bulmayı sağlar. Ayrıca bilgisayarınız için gerekli güvenlik tavsiyeleri sunar. Bu sayede bilgisayara virüs bulaşmış ise hemen öğrenebilir ve sistemin güvenlik açıklarını kapatır.

Kaspersky Security Scan virüslere ve diğer güvenlik tehditlerine karşı hızlı tarama yapmayı sağlar. Bilgisayarınızda bilinen malware ve yazılım güvenlik açıkları için güvenlik durumu ile ilgili tavsiyelerde bulunur.

Bulut tabanlı hizmetlerin güvenlik bilgilerine erişim sağlayacak kötü amaçlı yazılımları algılar ve önlem almanızı sağlar. Tanınmış güvenlik uzmanlarından gerçek zamanlı sonuçlar alacaksınız.

Bilgisayarımda zaten Antivirüs programı var, kullanmak istesem sorun oluşur mu diye düşünüyor olabilirsiniz. Hemen cevabınızı vereyim, hiçbir sorun teşkil etmez. Kaspersky Security Scan tarafından tespit edilmiş herhangi bir güvenlik sorunlarının giderilmesi konusunda tavsiye sağlar.

Sonuç olarak bu ücretsiz virüs tarama programı antivirüs programı değildir. Virüs silme programı da değildir. Sadece sisteminizin güvenliği için tarama yapmayı ve önlem almayı sağlayan bir güvenlik tarama programıdır. Kullanmanızı kesinlikle tavsiye ederim. Çünkü, antivirüs programlarının algılayamadığı virüsleri algılamayı veya güvenlik açıklarını algılamayı sağlar. Daha güvenli bir kullanım yapmanızı sağlar. Bu nedenle bu ücretsiz virüs tarama programını kullanmak faydalı olacaktır.

Sürümü: Kaspersky Security Scan 12.0.1.117

Boyutu: 182 KB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: XP, Vista, Win7, Win8, Win8.1

Üretici: Kaspersky Lab

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Kaspersky Security Scan İndir – Bedava Virüs Tarama Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status