March 26, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Kaspersky Rescue Disk: Virüs bulaşmış bilgisayarı tarama ve dezenfekte etmek için ücretsiz program.

Kaspersky Rescue Disk 10 enfekte olmuş (virüs bulaşmış) x86 ve x64 uyumlu bilgisayarları taramak ve dezenfekte etmek için tasarlanmış ücretsiz programdır.

Kaspersky Rescue Disk, virüs bulaşmış bilgisayar için kurtarma CD’si oluşturmaya yardımcı olacak.  Kurtarma diski hazırladıktan sonra, aşırı virüs bulaşmış bilgisayarınızı temizleyeceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Enfekte olmuş işletim sistemi altında çalışan bir anti-virüs uygulamı ya da (örneğin Kaspersky Virus Removal Tool gibi) kötü amaçlı yazılım temizleme programları kullanarak bilgisayarı dezenfekte etmek mümkün olmayabiliyor. Bu durumlarda Kaspersky Rescue Disk programı gerçekten faydalı olacaktır.

Bilgisayarınız çalır durumda iken bazı inatçı virüs ve zararlı yazılımlar standart antivirüs programlarıyla temizlemek hatta tespit etmek mümkün olmuyor. Kaspersky Rescue Disk ve oluşturacağız CD ile işletim sisteminiz açılmadan başka bir işletim sistemi (Linux) devreye girmesiyle üzerinde kurulu olan antivirüs programlarıyla (Kaspersky Virus Removal Tool) bu virüs ve zararlı programlardan kurtulabilirsiniz.

Not: Kaspersky Rescue Disk ISO dosyası olarak indireceğiniz için boş bir CD/DVD ve CD/DVD yazıcısı gerekmektedir.

Kaspersky Rescue Disk indir

Kaspersky Rescue Disk programı XP, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 ile uyumludur.

Boyutu: 374.93 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Kaspersky Rescue Disk İndir (10.0.32.17)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status