March 24, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Kaspersky Internet Security

Kaspersky den Windows 8’e özel Kaspersky Internet Security sürümü.

Kaspersky eski sürümleri Windows 8 ile uyumlu değil. Windows 8 Metro tarzı uygulamalar için Kaspersky da yeni sürümü Kaspersky Internet Security Technical Preview yayınladı.

Sponsorlu Bağlantılar

Kaspersky Internet Security 2013 deneme sürümü, ürün kurulumdan sonra 90 gün boyunca aktif olacaktır. Kaspersky Internet Security Teknik Önizleme Windows Müşteri Önizleme sadece kurulum için tasarlanmıştır.

Kaspersky Internet Security Koruma: Paranızı ve kimliğinizi güvende tutar. Banka hesabı hırsızlıklarına karşı koruma. Çevrimiçi alışveriş tehlikelerine karşı güvenlik. Sorgulanabilir ve şüpheli uygulamalar ve websiteleri için “Güvenli mod”. Siber korsanlar bilgisayarınızı ele geçiremez. Çevrimiçi avcılara karşı aile koruması. Dosyalarınızı ele geçirmek isteyen hacker’lara karşı güvenlik. Bilgisayarınızın düzgün çalışması. Güvenli Wi-Fi bağlantıları. İki yollu kişisel güvenlik duvarı

Kaspersky Internet Security Güvenlik: Benzersiz güvenli modu ile şüpheli uygulama ve websitelerinde güvenli keşifler. Güvenlik uygulama görüntülemesi ile bilgisayarınızdaki tüm yüklü yazılımların güvenliğini görüntüleyebilirsiniz. Kimlik bilgileri kontrol özelliği sayesinde ekstra güvenlik. İnternet tarayıcıları için geliştirilmiş Kaspersky Toolbar ile güvensiz ve zararlı yazılım içeren sitelere karşı uyarı. İçerisinde barındırdığı sanal klavye özelliği ile temel kimlik hırsızlığı koruması. Acil algılama sistemi ile hızlı bir şekilde yayılan tehliklere karşı önlem. Yeni jenerasyon proaktif koruması ile bilinmeyen tehlikelere karşı da aktif koruma. Özel oyun modu sırasında da uyarı, güncelleme ve tarama imkanı.

Kaspersky Internet Security son sürüm linki eklenmiştir. Aşağıdaki indirme bağlantısından indirebilirsiniz.

 

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

2 Yorum yapıldı

 • ali
  14 Haziran 2012

  güzel

 • cafe
  18 Haziran 2012

  türkçe
  windows 8 degerlendirme kopyasına yüklenemiyor

"Kaspersky Internet Security 2013 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status