March 23, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Kaspersky Internet Security Açıklaması

Kaspersky Internet Security bilgisayarınızı otomatik olarak koruyarak siz nerede olursanız olun bilgilerinizi güvende tutmanızı sağlar. Güvenli bir internet deneyimi için ihtiyacınız olan herşey Kaspersky Internet Security programında. Tüm özellikleri ve teknolojisi ile Kaspersky Anti-Virus’ü de içerisinde barındıran Internet Security, internette güvenli bir şekilde dolaşmanızı sağlıyor.

Kaspersky Internet Security Koruma: Paranızı ve kimliğinizi güvende tutar. Banka hesabı hırsızlıklarına karşı koruma. Çevrimiçi alışveriş tehlikelerine karşı güvenlik. Sorgulanabilir ve şüpheli uygulamalar ve websiteleri için “Güvenli mod”. Siber korsanlar bilgisayarınızı ele geçiremez. Çevrimiçi avcılara karşı aile koruması. Dosyalarınızı ele geçirmek isteyen hacker’lara karşı güvenlik. Bilgisayarınızın düzgün çalışması. Güvenli Wi-Fi bağlantıları. İki yollu kişisel güvenlik duvarı

Sponsorlu Bağlantılar

Kaspersky Internet Security Güvenlik: Benzersiz güvenli modu ile şüpheli uygulama ve websitelerinde güvenli keşifler. Güvenlik uygulama görüntülemesi ile bilgisayarınızdaki tüm yüklü yazılımların güvenliğini görüntüleyebilirsiniz. Kimlik bilgileri kontrol özelliği sayesinde ekstra güvenlik. İnternet tarayıcıları için geliştirilmiş Kaspersky Toolbar ile güvensiz ve zararlı yazılım içeren sitelere karşı uyarı. İçerisinde barındırdığı sanal klavye özelliği ile temel kimlik hırsızlığı koruması. Acil algılama sistemi ile hızlı bir şekilde yayılan tehliklere karşı önlem. Yeni jenerasyon proaktif koruması ile bilinmeyen tehlikelere karşı da aktif koruma. Özel oyun modu sırasında da uyarı, güncelleme ve tarama imkanı.

Kaspersky Internet Security Ödüllü Koruma

  • Virusler, Truva atları, solucanlar ve diğer malware, spyware, adware yazılımları
  • Rootkitler, bootkitler ve diğer karmaşık tehlikeler
  • Keylogger ve ekran ele geçiren malware yazılımlarının neden olduğu kimlik hırsızlıklarını engelleme
  • Botnet ve bilgisayarınızın kontrolünü eline almak isteyen diğer illegal yöntemler
  • Yeni çıkmış ve bilinmeyen tehlikelere karşı koruma
  • Download yöntemi ile bilgisayarınıza sızmaya çalışan zararlı yazılımlar.

Kaspersky Internet Security son sürüm linki eklenmiştir. Aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Kaspersky Internet Security 2010 9.0.0.736 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status