March 25, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad İçin Kahraman Arif Uygulaması

Üç Büyüklerin Çanakkale Destanı

iPad ve iPhone kullanıcılarına bu seferde Üç Büyüklerin Çanakkale Destanı‘nı anlatan çizgi roman serisinin ilkini sunuyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar

İlk eserimiz “Fenerbahçe’li Kahraman Arif’in Çanakale Destanı”

Tarihi belgelere ve gerçeklere uygun olarak hazırlanan bu eserde cepheden ata atlayıp 26 saatlik yoldan sonra sahaya çıkan , maçını oynadıktan sonra tekrar savaşa koşan Fenerbahçeli Arif’in hikayesini heyecanla okuyacaksınız.

iPhone Screenshot 1 iPhone Screenshot 2

Futbol, ülkenin kurtarılmasında son görevini tamamlamış; 30 şehit, sayısız gazi vermişti. Fenerbahçe’nin Fransız ve İngilizlerle yaptığı maçlar; futbol maçından çok, bağımsızlık savaşı gibiydi. Savaşlar sırasında 11 futbolcusunu kaybeden Fenerbahçe; bu haliyle bile işgal ordularının futbol takımlarına kan kusturuyordu. Onları yeniyor, yeniyor, yeniyordu. İngilizler ve Fransızlar, ‘Belki bu sefer yeneriz’ diye durmadan Fenerbahçe ile maç alıyor, her seferinde hüsrana uğruyorlardı. Fenerbahçe , 50 maçtan 47’sini kazanmıştı. Bedri Gürsoy, nemli gözlerle, o günleri anlatırken , ‘Hem havan topuyla, hem futbol topuyla savaş kazanan tek ülke biziz” diyordu. Şehitlerimiz var, şahitlerimiz var…

iPhone Screenshot 3 iPhone Screenshot 4

Futbolda birçok ülke “dünya şampiyonu” oldu ama hiçbir ülkenin futbolu bizimki gibi “Kahraman” olmadı ( Ali Sami Alkış Hürriyet – Temmuz 1992 )

Yazar: Osman Arslan Çizen: Şeref Manun Dijital Copyright: Ajans 2023 Uygulama: Red Piano

Uygulama ilk açılışı esnasında içerik yüklemesi için internet bağlantısına ihtiyaç duyar.

Fiyat : 1,79 TL

Dil : Türkçe

Boyut : 1.4 MB

Gerekli Sürüm : iOS 3.2 ve üzeri

Güncellenme : 08.04.2013

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Kahraman Arif İndir – iOS" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status