March 28, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Kabod Online +18 Ücretsiz Türkçe Online oyun.

Büyük savaşların hüküm sürdüğü karanlık çağlarda, amansız bir güç ve otorite mücadelesi içinde, krallıklar birer birer yok oluyorlardı. Ölümün kol gezdiği bu diyarlarda, her gün acı içinde yaşayan insanlar artık umutlarını kaybetmişlerdi. Doktrinler ve baskılar sonucu masumlar son nefeslerini verirken, sağ kalanlar için ise yaşamak tam bir cehennem azabıydı.

Sponsorlu Bağlantılar

Ancak bu vahşete dur diyecek kahramanlar yok değildi. Daha çok aristokratlardan ve tacirlerden oluşan bir grup gönüllü, ölümle beslenen bu düzeni yıkmak için birleşmeye karar verdiler. Celto adıyla anılan diğer bir grup cadı ve büyücü ise ıssız bir ormanda toplanarak, yaşayabilecekleri yeni toprakların arayışı içindeydi.

Karanlık çağlardaki vurdumduymazlık ve baskılar, bu öncü insanları bildikleri dünyayı terk etmeye sürüklemişti. Ölümün ve acının kaçınılmaz olduğu bir düzene karşı başlattıkları mücadelede, hepsi güçlerini birleştirmiş ve artık sona doğru yaklaşmak üzerelerdi.

Büyücüler tarafından asırlar boyu gizlenen bir sırrın açıklanmasının artık vakti gelmişti. Onlar, bu cehennemden kurtulmanın tek yolunun bu doğa üstü bilginin kullanılmasında saklı olduğunu biliyorlardı. Seneler süren bir çalışma ile, ormanın en karanlık köşesinde, gizemli bir şeyin inşasına başladılar. Büyücülerin sakladıkları bu sır, zanaatkarların ve işçilerin yardımı olmadan bir hiç sayılırdı. Hep beraber çalışarak 8 metre genişliğinde ve 5 metre yüksekliğinde gümüş ve kristallerle işlenmiş devasa bir kapı yarattılar. Daha once eşi ve benzerini hiç görmedikleri bu şey, şüphesizki insan üstü varlıkların kendilerine asırlar sonra ulaşabilmiş bir icadı olmalıydı. Biraz korkarak ama içlerinde büyük bir umutla inşa ettikleri bu kapıdan birer birer geçmeye başladılar. Kapıdan geçenler aniden kendilerini başka bir boyutta, yeni bir dünyada buluyorlardı. Herşeye sıfırdan başlayabilmelerini sağlayan bir dünyada!…

Ancak boyut kapısının her çalıştırılmasında aşırı miktarda gümüş ve mücevher harcandığı için, zenginler sadece kendi ailelerini kurtarmak istemeye başladılar. Büyücüler ise buna izin vermediler ve her zengin ailenin geçişi için 1000 masum insanın geçmesini şart koştular. Savaşçılar, büyücüler, okçular, şifacılar, ve usta katiller… Yeni bir dünya kurma umudu ile çıktıkları bu serüvende gelmiş geçmiş en büyük savaşın içinde yer alacaklarını nereden bilebilirlerdi?

Kabod’da yeni hayatlarına başlayacak olanlar hiç bilmedikleri yeni bir dünyaya ve onun zorluklarına büylece “merhaba!” demiş oldular.

İyi yada Kötü Olman Farketmez, Çünkü Seçiminden Mutlaka Geri Döneceksin!

Kabod’un bu acımasız dünyasında sen hangi taraftasın?
Bir efsane şimdi başlıyor!

Ücretsiz Türkçe +18 Online

1,18 Gb

Türkçe

Ücretsiz

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Kabod Online +18 Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status