jzip: Ücretsiz WinZip alternatifi dosya sıkıştırma, arşivleme programı.

jzip, ücretsiz WinZip alternatifi dosya sıkıştırma, arşivleme programıdır. Zip, TAR, GZip ve 7-Zip arşiv dosyası oluşturma, arşiv dosyalarını açma ve arşiv dosyalarını ayıklamayı sağlar.

RAR ve ISO dosyalarını açmayı ve ayıklamayı sağlar. jZip bireysel ve kurumsal kullanıcılar için tamamen ücretsizdir. jZip kanıtlanmış Igor Pavlov 7-Zip teknolojisini temel alır.

  • Zip uyumlu dosyalar oluşturun
  • Herhangi bir sıkıştırılmış Zip dosyası arşivini açın
  • TAR, GZip ve RAR gibi diğer arşiv biçimlerini destekler
  • Geliştirilmiş sıkıştırma oranı
  • Hızlı sıkıştırma motoru

jZip kullanımı:

jZip’i bilgisayarınıza kurduğunuzda, ZIP, 7zip, TAR, Gzip ve RAR arşivlerini açabildiğiniz ve sıkıştırabildiğiniz şekilde, bu yazılımla açabildiğiniz ve kaydedebildiğiniz biçim türlerini belirleme seçeneğiniz olur. Dosyaları açmak, ayıklamak, eklemek veya kaldırmak istediğinizde, sadece eylem için ilgili simgeyi seçersiniz veya “Dosya” veya “Eylemler” menülerine gidip ilgili dosyaları ve eylemleri seçersiniz. jZip dosyayı ve ilgili eylemi belirlemenizi isteyen ilişkili pencereleri açar. İstemleri takip edin ve dosyalar hiç vakit kaybolmadan açılsın veya sıkıştırılsın.

Kullanımı kolay eylemlerle jZip, RAR, ZIP ve 7Z ve ayrıca geniş bir farklı dosya türü yelpazesini açmayı ve ayıklamayı, pencereleri kullanmak kadar kolay hale getirir ve her şeyden öte bu yazılım ücretsizdir!

jzip indir-dosya arşivleme programi

jzip programı XP, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 ile uyumludur.

Boyutu: 1.37 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"jzip İndir (2.0)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status