Sponsorlu Bağlantılar

JDownloader İndir: Dosya İndirme Yöneticisi

jDownloader tüm işletim sistemi platformlarında çalışabilen, açık kaynak olarak geliştirilen ücretsiz ve Türkçe  dosya indirme yöneticisidir. Tamamen Java ile yaratılmış olan bu işlevsel yazılım Rapidshare.com, Megaupload.com, Megashares.com vb. dosya barındırma sitelerinden yapıcağınız dosya indirme işlemlerini basitleştirmek ve hızlandırmak için üretilmiş bir araç.

Sizlere çoklu paralel indirme, captcha algılama, otomatik dosya çıkartma ve daha bir çok ek özellik sunar. Tabii ki JDownloader kesinlikle ücretsizdir. Ek olarak JDownloader “link şifreleme” site desteği sunuyor, tek yapmanız gereken şifrelenmiş linkleri eklemek ve JD gerisini sizler için hallediyor. JDownloader CCF, RSDF ve yeni olan DLC aktarım özelliklerine de sahip.

Program sadece bu sitelere paralı üyelikleri olan kişilere değil aynı zamanda ücretsiz olarak bu sitelerden gerçekleştirilmek istenen dosya indirme işlemlerinde de kullanıcılara yardımcı oluyor. Çoklu paralel dosya indirme, captcha resim doğrulama tanıması, otomatik sıkıştırılmış dosya açma ve daha birçok özelliği bulunan jDownloader paylaşım linklerinin korunması için son günlerde popülerleşen “link şifreleme” sitelerinden birçoğuna da destek sağlıyor. Türkçe dil desteği de bulunan jDownloader programında sık sık karşınıza çıkan arşiv (rar) şifrelerini kayıt altında tutabiliyor ve programın otomatik olarak bu şifreleri girerek arşiv dosyalarının içerisindeki dosyaları klasörlere açmasını sağlıyabiliyorsunuz.

JDownloader Özellikleri:

 • Birçok dosyayı paralel indirin
 • (MSD) gibi çoklu bağlantı ile indirme
 • JD kendine ait güçlü bir OCR modülüne sahip (JAnticaptcha)
 • Vimeo, clipfish video indirme
 • Otomatik çıkartma ( parola listesi araması dahil) (Rar ve 7z arşivleri)
 • 75 kadar barındırıcı ve 300′ü aşkın deşifreleyici takma-birim
 • JDliveheaderbetikleri ile Tekrar-Bağlanın (1400 router destekli)
 • Ek modüller için entegre edilmiş eklenti yönetimi

Program için Gerekli? Java Runtime

19,53 Mb

Türkçe

Ücretsiz

Download: JDownloader 2010 Türkçe İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Nasıl Buldular?

jdownloader gezginler, jdownloader türkçe indir gezginler, jdownloader indir gezginler türkçe, jdownloader türkçe yama, jdownloader türkçe full indir gezginler, jdownloader türkçe yama indir, jdownloader indir gezginler, jdownloader full türkçe indir gezginler, jdownloader türkçe gezginler, jdownloader gezginler indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

1 Yorum yapıldı

 • zapata_61
  14 Mart 2010

  güzel program

"JDownloader 2010 Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status site stats