JAlbum: Mac OS X için web üzerinden resimler ile slayt hazırlama, albüm yapmak için yardımcı program.

JAlbum ile internet üzerinden albümlerinize istediğiniz görünümü verebilirsiniz. Profesyonel yüzlerce temalardan birini seçebilir ve beğeninize göre özelleştirebilirsiniz. JAlbum web üzerinde resimler ile slayt gösterisi hazırlamak için yardımcı olan ücretsiz ve Türkçe program.

Kolaylığı ile çarpıcı bir web fotoğraf albümleri oluşturabilirsiniz. Sürükle ve bırak desteği ile daha hızlı albümler oluşturabilirsiniz.

JAlbum albüm son derece özelleştirilebilir ve uygulama içinde kullanılabilir çeşitli albüm temaları ile sonsuz özelleştirme seçenekleri sunar. İstediğiniz herhangi bir görünüm alarak resimlerinizi slayt yapabilirsiniz.

JAlbum indir-resimlerle slayt yapma programi

JAlbum bir çok faydalı özellikler sunuyor;

Güzel web albümleri oluşturma yapmayı sağlar; Herhangi bir web sitesi için profesyonel online fotoğraf albümleri oluşturmak için güçlü jalbum yazılımını kullanın. Yüzlerce albüm skin/temalar arasından dilediğinizi seçin ve dilediğiniz şekilde özelleştirme yapın.

Kolay kullanım sunuyor; Yeni fotoğraf ve video eklemek için sürükle-bırak özelliğinikullanabilirsiniz. Daha iyi albüm düzenlemek için klasörler oluşturabilirsiniz.

Hazırladığınız slaytları herhangi bir siteye upload/yükleme yapabilirsiniz; İnternet üzerinde herhangi bir yere albümleri yükleyebilirsiniz. Kendi sitenize veya bloga yükleyebilirsiniz. Hatta sabit diskinizden bir albüm paylaşabilirsiniz.

Video desteği de sunuyor; Jalbum sadece görüntüleri sunmak değil ayrıca videoları kullanmada dayardımcı olur. Jalbum tarayıcılar ve cihazlar aralığında web sunumu için MP4 ve 160 farklı videoformatlarını dönüştürür. Çarpıcı video albümleri oluşturmak için sadece sürükleyin ve bırakın.

Sürüm: JAlbum 11.6.14

Boyutu: 18.6 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Sistem: Mac OS X

Ücretici: David Ekholm

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"JAlbum: Mac OS X İçin Resimler İle Albüm Yapma Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status