March 28, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

USB ye ISO Yazdırma Programı

ISO to USB, ISO görüntü dosyalarını doğrudan USB sürücülere yazdırmayı sağlayan ücretsiz ve küçük bir yazılımdır. ISO to USB programı USB sürücüler de Windows işletim sistemleri ile bir bootable USB disk oluşturmak için destekler, USB flash sürücüler, bellek çubukları ve diğer USB depolama aygıtlarını içerir. Tamamen ücretsiz bir yazılımdır.

Kolaylığı ile USB disklere ISO Yakma

ISO görüntü dosyası, CD/DVD diskler için popüler bir görüntü formatıdır, bir ISO dosyası, disk üzerindeki tüm içeriği içerebilir, bu yazılım ISO dosyalarını bir USB flash disk için, taşıması ve kullanımı kolay yapar.

Sponsorlu Bağlantılar

Programın arayüzü çok basit, sadece yakmak ve hedef USB sürücüye istediğiniz ISO dosyasını seçmeniz gerekiyor, sonra tüm ISO görüntü verileri bir USB diske yazdırmak için “Burn” butonuna tıklayın. Herhangi bir karmaşık ayar yok, kullanımı çok kolaydır.

Bootable USB flash diskler

Bu yazılım şu an yalnızca, Windows önyükleme diski destekliyor. Bootmgr ve NTLDR önyükleme modu ile çalışabilirsiniz, FAT, FAT32, exFAT veya NTFS dosya sistemi ile USB diski oluşturabilirsiniz. (Bir önyüklenebilir USB disk yaparken, FAT32 dosya sistemini seçmenizi öneririz.)

Bu program WinXP, Win7 PE ve WinXP PE bootable ISO görüntü dosyaları ile test edilebilir olması, ince çalışabilir, oluşturulan USB disk normal bilgisayarlarda önyükleme yapabilir. Makinelerin sadece küçük bir parçası Win7 boot edebilir, fakat WinXP önyükleme yapamaz.

Boyutu: 1,43 Mb

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

1 Yorum yapıldı

  • cabbar
    8 Mart 2013

    bilmiyorum denicem

"ISO to USB 1.0 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status