March 23, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

iPhone/iPad/iPod Touch İle PC, MAC Kontrol Programı

iPhone, iPod touch, iPad mobil cihazlardan PC veya MAC kontrolü yapmak ister misiniz?

Mood Mouse Lite ücretsiz uygulaması ile uzaktan iPhone, iPad, iPod touch mobil cihazlarınız ile bilgisayarınızı kontrol edebilirsiniz. Mood Mouse Lite uygulaması iOS 3.0 ve üst sürümleri yüklü iPhone, iPad, iPod touch mobil cihazları ile uyumlu çalışır.

Sponsorlu Bağlantılar

Mood Mouse, uygulamaları uzaktan başlatmak ve bir bilek hareketiyle ile PC/Mac için kütüphanede saklanan fotoğrafları göndermek için özel özellikler sağlar.

Tam Yatay Klavye

Mood Mouse ile standart yerleşik klavye veya tam boyutlu yatay klavyeyi kullanabilirsiniz. Sadece klavyeyi başlatın ve Apple dışında kalan tüm anahtarları ile tam fonksiyonlu geniş ekran klavyesini kullanmak için cihazınızı açın. Geniş ekran klavyesi üst eksiksiz ve küçük harf biçimleri vardır ve temel kısayollar sağlamak için kombine tuş gönderme yeteneğine sahiptir.

Air Mouse

Mood Fare fare kontrol için iki yol sağlar. İlk hareketi izlemek ve fare aktarmak için iPhone multitouch ekran kullanan bir trackpad. Alternatif olarak, sadece iPhone veya iPod Touch bilgisayarınızda fare taşımak istediğiniz yöne yatırmak için Air Mouse özelliğini kullanabilirsiniz. Fareyi sağa, ileriye, sola ve geriye taşımak için ekranı eğin. Sol ve sağ tıklama düğmelerini kullanın.

Uygulama Başlatıcı

Özel uygulama başlatıcısı PC ya da MAC üzerinde herhangi bir uygulamanın doğrudan kontrolünü sağlayabilir. iTunes, Front Row, ya da başka ne olursa olsun uygulama listenize ekleyebilir ve internette gezinebilirsiniz.

Boyutu: 2,8 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"iPhone/iPod Touch İle PC, MAC Kontrol Programı İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status