March 26, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

iPhone / iPad için IZArc uygulaması

IZArc PC için bilinen ücretsiz dosya sıkıştırma ve arşivleme programı artık iPhone, iPad ve iPod Touch mobil cihazlar için kullanılabilir. IZArc programı, ZIP, RAR ve 7-ZIP arşivlerinden dosyaları önizleme yapabilir ve arşivden dosyaları çıkarabilir, ayıklayabilirsiniz. IZArc en çok kullanılan dosya türleri için görüntüleyici kurulumu ile birlikte gelir. Her çıkartılan dosya başka bir uygulama açılabilir veya bir e-posta yoluyla gönderilebilir.

IZArc mobil uygulaması ZIP, RAR ve 7-ZIP arşivlerden dosya çıkarmayı sağlar. iPhone veya iPad gibi mobil cihazlarda arşiv dosyaları varsa IZArc uygulaması ile kolayca içeriğindeki dosyalara erişim sağlayabilirsiniz. Parola korumalı ZIP veya RAR arşivlerden bile dosya ayıklama desteği vardır. Mail ve Safari’den arşivleri açabilirsiniz. Dropbox, SkyDrive vb bulut depolamadan arşivleri açabilir ve dosyalara erişim sağlayabilir. Arşivden çıkardığınız dosyaları e-posta ile gönderebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

iphone-ipad-ipod-touch-icin-izarc-indir

IZArc arşiv dosyalarına erişim sağlamanın yanı sıra ayrıca, Office belgelerini, iWork belgeleri önizleme desteği vardır. PDF, RTF veya HTML dosyaları da görüntüleme yeteneğine sahiptir. Arşiv dosyaları içeriğinde yer alan resim, ses, video, metin ve kaynak dosyaları önizleme imkanı sağlar.

IZArc uygulaması iOS 6.0 ve üzeri sistemler ile uyumludur.

Boyutu: 2.5 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"iPhone, iPad, iPod Touch İçin IZArc İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status