October 23, 2021


iPhone, iPad için Tower Crush oyunu

Tower Crush, iOS mobil cihazlar (iPhone, iPad, iPod touch) için ücretsiz kule savaş oyunudur. Karşılıklı olarak kule savaşları yapacağınız oyun, yeni güncellemesi ile multiplayer çoklu oyuncu desteği de var. Oyun görsel efektler açısından ve oynanabilirlik açısından gerçekten keyif vericidir. Bir çok oyunu oynadıktan sonra sıkılmaya başlarız ancak Tower Crush oyununu oynadıkça daha çok bağımlısı olacaksınız. Aksiyon dolu oyunda iyi strateji belirleyerek rakiplerinizin kulesini yıkmanız gerekiyor.

iphone-ipad-icin-tower-crush-indir-ucretsiz-kule-savas-oyunu iphone-ipad-icin-tower-crush-indir-ucretsiz-kule-savas-oyunu-1

Tower Crush oyundaki amacınız kule seviyesini yükseltmek, silahlar kullanmak ve karşınızdaki kuleyi yıkmak için doğru adımlar atmanız gerekir. Online oynama desteği sayesinde de dünyanın herhangi bir yerindeki Tower Crush oyuncuları ile savaşabilirsiniz. Karşınızdaki oyuncularda elbet kulenizi yıkmaya çalışacak. Sizde kulenizi savunmak için Makineli Tüfek, Top, Lav Silahı, Roketatar, Lazer, Tesla ve Büyük Plazma Top silahlar ile korunabilirsiniz.

iphone-ipad-icin-tower-crush-indir-ucretsiz-kule-savas-oyunu-2 iphone-ipad-icin-tower-crush-indir-ucretsiz-kule-savas-oyunu-3

En yüksek kuleyi yaparak rakiplerinize korku salın. 6 katlı bir kule inşa edebiliyorsunuz ve her katına silah ekleyebiliyorsunuz. Her silahın etkisi ve maliyeti farklıdır. Sizde en doğru şekilde silah seçimi yapın ve yerleştirin. Savaşçı, Şövalye, Zombi, Ork, Viking ve Büyücü kahramanlarından ve Buz, Kalkan, Şifa, Ateş Yağmuru, Gök Gürültüsü, Kasırga ve Zehir özel güçten birini seçerek rakiplerinizi kulesini darmadağın edin.

iOS İçin Tower Crush oyununda birbirinden güzel ve aksiyon dolu 170 seviye mevcuttur. Her seviyede en doğru hamleleri yapmanız gerekir. Bunun için iyi bir strateji uygulamanız gerekir. Dediğim gibi oynanabilirlik ve görselliği açısından kule savaşları oyunları arasından en iyisi diyebilirim. Çoklu oyunculu özelliğinin gelmesi oyunu daha farklı kılmaktadır. Canlı rakiplere karşı savaşmak ve galip gelmek tabi ki daha cezbedicidir.

Tower Crush ücretsiz kule savaşları oyunu iOS 6.0 ve üzeri sistemler ile uyumludur. Yaklaşık 85 MB dosya boyutuna sahiptir. Aşağıdaki bağlantıdan oyunu indirebilirsiniz. Ayrıca Android için Tower Crush oyununu buradan indirebilirsiniz.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"iPhone iPad İçin Tower Crush İndir – Ücretsiz Kule Savaş Oyunu" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status