March 25, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad İçin Hugo Retro Mania Türkçe Oyunu

Hugo çocukluğumuzun en eğlenceli oyunlarından biriydi. Tolga abisi ile çocukların keyifle oynadığı Hugo oyunu şimdi iPhone, iPad, iPod touch mobil cihazları üzerinde oynayabilirsiniz.

HUGO geri döndü! Dünyanın en meşhur trolü yeniden madende.

Sponsorlu Bağlantılar

Hugo’nun maden içerisinde koştuğu müthiş TV şovunun bütün dünyayı nasıl da etkisi altına aldığını hatırlayın. Bu unutulmaz kahramanla yeniden buluşma vakti nihayet geldi.

Hugo işiyle gücüyle meşgul biri. Korkunç cadı Sila, tehlikeli timsah Don Croco ve kocaman tiksindirici örümceklerle mücadele ederken onun asıl amacı altın, elmas ve yakut bulmak. Sizin yardımınızla birlikte Hugo’nun atılan dinamitlere maruz kalmaktan, başıboş dolaşan maden vagonlarına çarpmaktan ve aniden düşen kayaların altında kalmaktan kurtulması ve tehlikeli çukurlar ile diğer sürprizlerden sakınması gerekiyor.

iPad Screenshot 1

Hugo Retro Mania arkadaşlarınızın yüksek puanları ile yarışabileceğiniz ve Hugo’yu madende en fazla hanginizin ilerlettiğini göreceğiniz eğlenceli bir oyundur.

90’lardaki TV şovuyla tüm dünyayı etkisi altına alan Hugo’ya geri dönün. Bir kez daha dünyayı kuşatmak için yardımınıza ihtiyacı var.

Retro Mania Oyunu 1.2.0 Versiyonu İle;

  • Hugo Retro Mania güncellendi!
  • Heyecan dolu 30 yeni seviye!
  • 20 yeni mücadele. Arkadaşlarınızı geçebilir misiniz? Mücadeleye hemen başlayın!

Boyutu: 23,1 Mb

Lisans: Ücretli

Dil: Türkçe

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"iPhone, iPad İçin Hugo Retro Mania Oyunu Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status