October 24, 2021


iPhone, iPad için Clash of Clans oyunu

Clash of Clans, iOS mobil cihazlar (iPhone, iPad, iPod touch) için ücretsiz en iyi strateji oyunu diyebiliriz. Strateji oyunlarda ne yapılacağını az çok biliyoruz. Ordu kurup, strateji belirleyerek rakiplerinize karşı savaş yapılıyor. Ordunuzu oluşturacak askerler biraz fantastik karakterlerden oluşuyor ve görsel olarak insanı cezbediyor.

Oyunda barbarlar, yaban domuzu binicileri, okçular, büyücüler ve ejderhalardan kurulu ordunuzu oluşturdun ve klanı zafere götürün. Klanı genişletmek için arkadaşlarınızdan bir birlik kurabilir yenilemeyen rakiplerinizi beraber ortadan kaldırın. Küçük bir köyde oyuna başlıyorsunuz ve yenilmez bir kaleye çevirmek size kalmış. Oyunda daha hızlı ilerlemek ve savaşlar için daha güçlü silahlar elde etmek için gerçek parça karşılığında bazı öğeleri satın alabilirsiniz.

iphone-ipad-clash-of-clans-oyunu-ucretsiz-indir

Tüm dünyadan oyunculara karşı savaşın ve ödülleri kazanın. Oyunda 20 farklı birim mevcuttur ve para durumuna göre hepsinin seviyesini yükseltebilirsiniz. Savaşmak için bir çok asker ve silah mevcuttur. Ayrıca size saldıran düşmanlara karşı top, kule, havan topu, bomba, tuzak ve duvarları kullanarak köyünüzü koruyabilirsiniz.

Clash of Clans dünyasında maceraya katılın ve Goblin Kralına karşı savaşın. Yeni güncelleme ile yeni bomba kulesi savunması ve daha fazlasına göz atabilirsiniz. Yeni birlik seviyeleri: Büyücü, Ejderha, Yavru Ejderha eklendi. Yeni savunma seviyeleri: X-Topu, Havan, Gizli Tesla eklendi. Hızlı eğitimle eğitim deneyimi düzenlendi. Dostane Savaş, yükseltme indirimleri ve çok daha fazlası sizleri bekliyor.

Clash of Clans şuan Apple App Store üzerinde en çok indirilen strateji oyunlardan biridir. Görsellik ve oynanabilirlik açısından gerçekten kaliteli bir oyun yaptıklarını söylemek gerekir. Strateji oyun severler için muhteşem bir oyundur. Ayrıca oyun online oynandığı için internet bağlantısı gerektirmektedir.

Clash of Clans oyunu iOS 5.1.1 ve üzeri sistemler ile uyumludur.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"iPhone, iPad Clash of Clans Oyunu Ücretsiz İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status