March 25, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

iPhone İle Uzaktan Fare Kontrol Programı

iPhone, iPod touch mobil cihazınız ile uzaktan Windows PC fare kontrolü yapabilirsiniz.

Her hangi bir ücret ödemeden tamamen ücretsiz bir programı sizlere sunuyorum. Mood Mouse uygulaması sayesinde Windows PC farenizi iPhone, iPod touch mobil cihazınız ile uzaktan kontrol edebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Mood Mouse ücretsiz uygulamasının Windows sürümü XP, Vista, Windows 7 işletim sistemleri ile uyumlu çalışır.

Programın kullanım özelliklerine bakalım;

Mood Mouse, uygulamaları uzaktan başlatmak ve bir bilek hareketiyle ile PC/Mac için kütüphanede saklanan fotoğrafları göndermek için özel özellikler sağlar.

Tam Yatay Klavye

Mood Mouse ile standart yerleşik klavye veya tam boyutlu yatay klavyeyi kullanabilirsiniz. Sadece klavyeyi başlatın ve Apple dışında kalan tüm anahtarları ile tam fonksiyonlu geniş ekran klavyesini kullanmak için cihazınızı açın. Geniş ekran klavyesi üst eksiksiz ve küçük harf biçimleri vardır ve temel kısayollar sağlamak için kombine tuş gönderme yeteneğine sahiptir.

Air Mouse

Mood Fare fare kontrol için iki yol sağlar. İlk hareketi izlemek ve fare aktarmak için iPhone multitouch ekran kullanan bir trackpad. Alternatif olarak, sadece iPhone veya iPod Touch bilgisayarınızda fare taşımak istediğiniz yöne yatırmak için Air Mouse özelliğini kullanabilirsiniz. Fareyi sağa, ileriye, sola ve geriye taşımak için ekranı eğin. Sol ve sağ tıklama düğmelerini kullanın.

Uygulama Başlatıcı

Özel uygulama başlatıcısı PC ya da MAC üzerinde herhangi bir uygulamanın doğrudan kontrolünü sağlayabilir. iTunes, Front Row, ya da başka ne olursa olsun uygulama listenize ekleyebilir ve internette gezinebilirsiniz.

Boyutu: 1,89 Mb

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"iPhone İle Uzaktan PC Fare Kontrol Programı İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status