March 25, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

iPad İçin Hugo Retro Mania HD Oyunu

Hugo çocukluğumuzun en eğlenceli oyunlarından biriydi. Tolga abisi ile çocukların keyifle oynadığı Hugo oyunu şimdi mobil cihazlar üzerinde oynayabilirsiniz.

Hugo Retro Mania HD (TUR) oyunu sadece iPad için dizayn edilmiştir. Görüntü kalitesi ve efektleri ile mükemmel bir oyun deneyimi sunuyor. Kötülükler kraliçesi sizi bekliyor!

Sponsorlu Bağlantılar

iPad Screenshot 1

iPad Screenshot 5

HUGO geri döndü! Dünyanın en meşhur trolü yeniden madende.

Hugo’nun maden içerisinde koştuğu müthiş TV şovunun bütün dünyayı nasıl da etkisi altına aldığını hatırlayın. Bu unutulmaz kahramanla yeniden buluşma vakti nihayet geldi.

Hugo işiyle gücüyle meşgul biri. Korkunç cadı Sila, tehlikeli timsah Don Croco ve kocaman tiksindirici örümceklerle mücadele ederken onun asıl amacı altın, elmas ve yakut bulmak. Sizin yardımınızla birlikte Hugo’nun atılan dinamitlere maruz kalmaktan, başıboş dolaşan maden vagonlarına çarpmaktan ve aniden düşen kayaların altında kalmaktan kurtulması ve tehlikeli çukurlar ile diğer sürprizlerden sakınması gerekiyor.

Hugo Retro Mania arkadaşlarınızın yüksek puanları ile yarışabileceğiniz ve Hugo’yu madende en fazla hanginizin ilerlettiğini göreceğiniz eğlenceli bir oyundur.

90’lardaki TV şovuyla tüm dünyayı etkisi altına alan Hugo’ya geri dönün. Bir kez daha dünyayı kuşatmak için yardımınıza ihtiyacı var.

Boyutu: 16,1 Mb

Lisans: Ücretli

Dil: Türkçe

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

1 Yorum yapıldı

  • dogan
    29 Aralık 2012

    Tskr

"iPad İçin Hugo Retro Mania HD Oyunu Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status