IP Change Easy: IP değiştirme için kullanabileceğiniz kaliteli bir program.

IP Change Easy, hızlı ve kolay bir şekilde IP değiştirmeyi sağlayan IP değiştirici programdır. İnternet gizliliğini korumak veya başka amaçlar için IP değiştirmek bir ihtiyaç olabilir. Sık sık IP değiştirmek zorunda kalıyorsanız bu programı kullanmak sizin için faydalı olacaktır.

IP Change Easy, IP adresi değiştirme desteği sayesinde internet tarayıcısını yeniden başlatmaya gerek kalmadan proxy değiştirir. Sistem tepsisinde, saatin yanında çalışır ve her an ulaşabilmenizi sağlar.

IP Change Easy ile neler yapabileceğimize bakalım. Varsayılan ayarlardan IP yükleme. IP ayarları için profil yönetimi yapabilirsiniz. Her profil için IP ayarları yapabilirsiniz. Birden çok ağ bağdaştırıcısı için IP değiştirme. Seçilen IP ayarı için kısayol oluşturma gibi işlemler yapabilirsiniz.

IP Change Easy gerçekten çok kolay bir kullanım sunuyor. Maaüstünden çift tıklama kısayolu ile hızlı bir şekilde IP adresi değiştirebilirsiniz. Internet Explorer tarayıcısını yeniden başlatmadan proxy ayarlarını değiştirebilirsiniz. Oluşturduğunuz IP profilleri yedekleme ve geri yükleme yapmanızı sağlar.

IP Change Easy indir-ip degistirme programi

IP Change Easy IP adresi değiştirme programı XP, Vista, Windows 7, Windows 8 ile uyumludur.

Boyutu: 537 KB

Lisans: Deneme Sürümü

Dil: İngilizce

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"IP Change Easy 3.3 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status