October 23, 2021


Kilitli dosyaları silme, taşıma ve kopyalama programı

Genelde Windows bir dosya veya klasörü silmeye çalıştığınızda, “Klasörü silinemiyor” “Erişim engellendi dosya silinemiyor “” “Başka bir kişi veya program tarafından kullanılıyor ” ” Kaynak veya hedef dosya kullanımda olabilir”  “Dosya başka bir program veya kullanıcı tarafından kullanılıyor”” “Disk dolu olmadığından veya yazmaya karşı korumalı ve dosyanın şu anda kullanımda olmadığından emin olun” veya ” Kaynak dosya veya diskten okuyamıyor” “Dosya veya klasörü başka bir program veya kullanıcı tarafından kullanılıyor” durum mesajları alabilirsiniz. IObit Unlocker bu tür durumlar için ideal bir araçtır. Bu dosya veya diğer programlar tarafından kullanılıyor olan dosya ve klasörleri hızlı bir şekilde kaldırmak veya değiştirmek için izin verir.

Sadece silinemeyen dosya veya klasörün üzerine sağ tıklayın ya da IObit Unlocker içine dosya veya klasörü sürükleyip bırakın. Sadece tek bir tıklama silinemeyen dosya veya klasörleri silebilirsiniz. IObit Unlocker masaüstünüzde aynı anda birden fazla dosya veya klasörleri açmayı destekler. Hafif ve kolay kullanımlı bir araçtır.

iobit-unlocker-turkce-indir iobit-unlocker-turkce-indir-1

IObit Unlocker özellikle kilitli dosyaları silmek için yardımcı olmaktadır. Kilitli dosyayı program arayüzüne atabilir veya üzerine sağ tıklayarak IObit Unlocker seçeneğini seçerek, dosyanın kilidini açıp silebilir, yeniden adlandırma yapabilir, taşıma ve kopyalama yapabilirsiniz. Evet silinemeyen dosyaları silmek için bu programı kullanabilirsiniz ancak kilitlenmiş dosyalar üzerinde işlem yapmak isteyenler içinde yardımcı olacaktır.

IObit Unlocker silmekte sorun yaşadığınız dosya ve klasörleri kolayca temizlemeyi sağlayan ücretsiz ve Türkçe silinemeyen dosyaları silme ve kilitlenmiş dosyaları silme, taşıma ve kopyalama programıdır. Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP sistemleri ile uyumludur. Yaklaşık 3 MB boyutundadır. Hızlı ve kolay bir şekilde indirin, yükleyin ve amansız dosyaları ortadan kaldırın.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"IObit Unlocker Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status