March 24, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Internet Explorer 10 Preview – Windows 8

Microsoft, Internet Explorer tarayıcısının en yeni sürümü, son sürümü olan Internet Explorer 10 yayınlandı. Önizleme sürümü olarak yayınlanmıştır; Internet Explorer 10 Preview olarak yayınlanmıştır.

Internet Explorer 10 Preview, Windows 8 uyumlu sürümü.

Sponsorlu Bağlantılar

Microsoft Internet Explorer 10 yeni sürümü tanıtımı;

Hem hızlı, hem de akıcı

Windows 8 ve Windows RT’nin gücünden tam olarak yararlanmak için tasarlanan Internet Explorer 10, siteleri neredeyse anında başlatır ve yükler. Web’e yepyeni, akıcı bir hız getirir. Web’de yapmak istediğiniz her şey bir kaydırma, bir dokunuş ya da bir tık uzağınızda

Dokunma için mükemmel

Gerçek tam ekran gezinme: Denetim düğmecikleri yalnızca onlara ihtiyacınız varken görünür, diğer zamanlarda sessizce ortadan kaybolurlar. Internet Explorer 10 web sitelerinizin arasında parmağınızın bir dokunuşuyla gezinmenizi sağlar. Sık ziyaret edilen sayfalara ait kutucuklar ve sekmeler rahat bir dokunma deneyimi için diğerlerine göre daha büyüktür.

Kullanışlı

Sorunsuz, sezgisel kontroller tam da beklediğiniz gibi çalışır. Tek Kutu daha hızlı bir gezinme için hem adres hem de arama çubuğu olarak çalışır. En sık ziyaret ettiğiniz siteleri Başlangıç ekranınıza sabitleyerek uygulamalarınıza erişim sağladığınız hızda sitelerinize erişebilirsiniz.

Daha güvenli ve daha gizli

Sektör lideri SmartScreen teknolojisi ile bilgisayarınızı ve bilgilerinizi sosyal olarak tasarlanmış zararlı yazılımlara karşı web’de daha güvende tutmamıza yardımcı olun. İzlenme Koruması gibi gizlilik araçları yerleşiktir ve tek tıkla etkinleştirilip size güçlendirilmiş denetim sağlar.

Yardımcı Link; 

Boyutu: 20,18 Mb

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Internet Explorer 10 İndir – Win8" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status