Sponsorlu Bağlantılar

Internet Download Manager İndir – İndirme Yöneticisi

Internet Download Manager 6.11 Türkçe İndir: Internet Download Manager (IDM) internetten video, müzik, Mp3 vb indirmenin en hızlı yolu. Flash yüklü sitelerden tüm medya içeriklerini yakalayarak indirmenizi sağlar.

Internet Download Manager 6.11 Windows 8Windows 7/Vista/XP 32 Bit-64 Bit işletim sistemleri ile uyumlu çalışır.

Internet Download Manager Internet Explorer 9, 10, Mozilla Firefox 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ve 12 , Google Chrome gibi farklı tarayıcılar ile Sabit uyumluluk sorunları giderildi. MySpace TV, ve diğer popüler sitelerde web oyunculardan videoları kaydetmek için Geliştirilmiş FLV grabber eklendi.

Internet Download Manager (IDM) dosya indirme hızını arttırarak size zaman kazandıran, yarıda kalan indirme işlemlerinize kaldıkları yerden devam etmenize olanak sağlayan, bünyesinde zamanlama özelliği barındıran ve indirilecek her türlü dosyayı yönetme olanağı sunan bir dosya indirme yöneticisidir.

Internet Download Manager (IDM), Çok yönlü hata düzeltmesi ve devam edebilme yeteneği durma, yavaşlama, hata verme, bilgisayarın kapanması gibi downloadların kesilmesi durumunda kayıp olmaksızın downloada devam edebilme yeteneğine sahip, download hızlandırıcı, dinamik dosya ayrıştırması, ayrı yerlerden download edebilme teknolojileri ve mevcut bağlantıları tekrar tekrar yeniden bağlanma işlemi olmaksızın yapabilme özelliğine sahip kaliteli bir program. İnternet Explorer, Netscape, Opera ve Mozilla ile uyumlu. Gelişmiş web tarayıcısı entegrasyonu, başlangıç ipuçları ve kullanıcı arayüzü geliştirilmiş. Download hızını 5 kat arttırdığı söyleniyor..

Internet Download Manager Genel Özellikleri:

 • Microsoft Internet Explorer, Netscape, MSN Explorer, AOL, Opera, Mozilla, Mozilla Firefox, Mozilla Firebird, Avant Browser, MyIE2 ve diğer tüm tarayıcılarla sorunsuz çalışabilme
 • indirmeyi durdurup, kaldığı yerden devam ettirebilme
 • indirme zamanını belirleme
 • Tamamlanan dosyalar için otomatik virüs denetimi
 • Özelleştirilebilir arayüz
 • Hızlı güncelleme
 • Sürükle-Bırak desteği
 • İsteğe göre 1-2-4-8 ve 16 kanaldan indirme yapabilme
 • ZIP önizleme
 • Komut dizisi kullanabilme

Boyutu: 4,93 Mb

Lisans: Deneme Sürümü (30 günlük)

Dil: Türkçe

Download: Internet Download Manager 6.11 Türkçe İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Nasıl Buldular?

ıdm crack indir 6 11 gezginler, idm 6 11 crack gezginler, idm 6 11 gezginler, internet download manager 6 11 gezginler, idman crack 6 11 indir gezginler, internet download manager 6 11 crack gezginler, idm 6 11 crack indir gezginler, internet download manager 6 11 indir gezginler, idm son sürüm indir gezginler, idm 6 11 full gezginler

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

1 Yorum yapıldı

 • 29 Kasım 2012

  cok güzel bir hızmek meriyorsunuz cok tşkur ederim sizler

"Internet Download Manager 6.11 Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status site stats