Immersive Explorer (Windows Gezgini olarak da bilinir) Windows varsayılan dosya gezgini için açık kaynak kodlu bir alternatiftir. Immersive Explorer Windows Metro tarzı bir dosya gezginidir. Windows 7, Windows 8 ve Windows 8.1 de Windows Gezginini Metro tarzı bir dosya gezgini haline dönüştürür. Bu ücretsiz uygulama sürükleyici bir hale getirir. Bir resim görüntüleme gibi basit görevleri yaparken, dahili görüntüleyici sayesinde farklı uygulamaların açılmasını önleme ve çoklu pencereler arasında geçişi sağlar.

Immersive-Explorer-

Immersive Explorer, Windows 8 “Metro uygulaması” olmasa da, “Metro” kullanıcı arabirimi kurallar etrafında tasarlanmıştır. Bu dokunmatik ekranlar ile tabletler ve bilgisayarlar için optimize edilmiş, ama aynı zamanda fare / klavye kullanıcıları için büyük bir deneyim sunuyor.

Immersive Explorer Win32/.NET/WPF (Windows Presentation Foundation) dayanmaktadır. Bu varsayılan Windows Dosya Gezginine daha modern bir görünüm verme, sıvı animasyonlar ve geçişleri görüntülemek için grafik donanım ivmesini kullanır.

Sürümü: Immersive Explorer 1.0.2

Boyutu: 672 KB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: Win7, Win8, Win8.1

Üretici: Julien Manici

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Immersive Explorer 1.0.2 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status