ImBatch: Resim/Fotoğraf Boyutlandırma Programı

ImBatch toplu olarak görüntüleri düzenleyebileceğiniz, resim/fotoğraf boyutlandırma için kullanabileceğiniz ücretsiz bir programdır. ImBatch kullanmak ve anlamak kolay ve, dönüştürmek resim yeniden boyutlandırma, resim döndürme ve tek bir işlemle görüntülerin fazlası hakkında diğer işlemleri yapabilir mükemmel bir kullanıcı arayüzü sunuyor.

ImBatch resim boyutlandırmaya ek olarak bir çok faydalı özellikler sunuyor. En ilgi çekici özelliklerinden; fotoğrafları siyah beyaza dönüştürme, filigran ekleme, renk değiştirme ve bir çok efekt uygulama mevcuttur. Bunlara ek olarak gölge verme, renk sayısı değiştirme, resim bilgilerinizi düzenleme ve silme, fotoğrafları ters çevirme, bulanıklaştırma gibi toplu olarak düzenleme yapabilirsiniz. işlemleri toplu olarak BMP, TIFF, GIF, JPEG, PCX, PNG, TGA, PIX, JP2, J2K, PSD, WDP, HDP dosyaları üzerinde yapabilirsiniz.

ImBatch popüler olan PNG, JPEG, GIF ve diğer görüntü formatlarını düzenlemeyi destekler. Resim/fotoğraf boyutlandırma, çevirme/döndürme, yuvarlak köşe ekleme, renkleri dönüştürme, EXIF/IPTC Tag/etiket bilgileri ayarlama ve kaldırma, tuval boyutlandırma, renk ayarlama, bulanıklaştırma, iç gölge, Facebook’ta yayınlama, 3D modunda görüntüleri döndürmek ve isterseniz bir yansıma eklemek, hareketli bulanıklaştırma, yazı filigranı ekleme, çerçeve, otomatik kırpma, renk dengesi, parlaklık / kontrast, beyaz dengesi, yeniden adlandırma, keskinleştirme, fotoğraf kolajı oluşturma, mozaik efekti verme, Adobe Photoshop ‘Curves’ aracı gibi çalışan görüntü renkleri ayarlama ve daha bir çok faydalı özellikler sunuyor.

ImBatch indir-fotograf duzenleme programi

ImBatch Bilgileri

Son Sürümü: ImBatch 3.1.0

Boyutu: 11.42 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: XP, Vista, Win7, Win8, Win8.1 32/64 bit

Üretici: High Motion Software

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"ImBatch 3.1.0 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status