image32 Uploader: Mac OS X için image32 sitesine resim yükleme programı.

image32, doktorlar için mükemmel bir hizmet sunuyor. image32 Uploader programı sayesinde image32.com web sitesine resim yükleyin ve herkesle paylaşın. Tıbbi, sağlık resimleri hızlı bir şekilde yüklemek için geliştirilmiştir.

image32 Uploader programını kullanabilmeniz için kullanıcı hesabınızın olması gerekiyor. Kullanıcı hesabınız varsa, image32 Uploader programını bilgisayarınıza yükleyin. image32 Uploader programı üzerinden hesabınıza giriş yaparak resimleri yüklemeye başlayın.

Medikal görüntüleri, sabit disk veya CD/DVD üzerindeki dosyaları da kolayca aktarabilirsiniz. Dosya yüklemek tabi ki sizin internetinize bağlı olarak değişim gösterecektir. image32 sunucuları zaten hızlı o nedenle, yükleme hızı size göre değişecektir.

Resimleri yükledikten sonra, hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde görüntüleri paylaşabilirsiniz. image32, X-ray, CT taramalar, MRI görüntüleri paylaşabilirsiniz. Çok kısa zamanda resim upload yapabilir ve bir kaç saniye içinde paylaşabilirsiniz.

Image32 tıbbi resim görüntüleyici hiçbir eklentiye gerek duymadan, modern bir web tarayıcısı içinde kusursuz çalışmak için tasarlanmıştır. Mac OS X, Windows, iOS ve Android dahil olmak üzere çoğu işletim sistemleri, mobil cihazlar ve akıllı telefonlar üzerinde çalışıyor.

Burada desteklenen tarayıcılar ve platformların tam listesi:

Tarayıcı desteği – Chrome 16 ve üzeri, Safari 6 ve üzeri, Firefox 14 ve IE 9 ve üzeri sürümler.
Platform desteği – Windows 7 ve üstü, Mac OS X 10.6 ve iPad ve iPhone iOS 5.0 ve Android 4.0 ve üzeri.

image32 Uploader indir-resim upload programi

image32 Uploader programı Mac OS X 10.6 ve üzeri sürümleri ile uyumludur.

Boyutu: 55.9 MB

Lisans: Deneme Sürümü

Dil: İngilizce

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"image32 Uploader İndir (Mac OS X)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status