March 29, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

ICQ: Windows 8 İçin Mesajlaşma Programı

ICQ Windows 8 ve Windows 8.1 için ücretsiz mesajlaşma programıdır. Windows 8 Mağaza üzerinden ücretsiz olarak indirin. Bilgisayarınızdan mobil, Facebook ve Google arkadaşlarınıza dosya gönderebilirsiniz. ICQ hesabınız ile cep telefonunuzdan kişileri senkronize edin ve ücretsiz olarak arkadaşlarınızla sohbet edebilirsiniz.

ICQ ile video/ses sohbet, e-posta, SMS ve kablosuz çağrı mesajları, hem de dosya aktarımı ve URL’leri gönderebilirsiniz. Kişisel bilgisayarınızdan uzakta iseniz herhangi bir bilgisayardan çalışır web tabanlı ICQ2Go kullanarak, ICQ istemcisi yüklü değilse bile, arkadaşlar ve kişiler ile sohbet edebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Ayrıca ICQ Facebook ile bağlantılı olması kullanıcılar için sevindirici özelliklerden birisi.

ICQ doğrudan başlatmak için favori özellikler için kısayol ekleyerek tam olarak neye ihtiyacınız olduğunu ve her zaman güncel olması için ICQ özelleştirebilirsiniz. Oyunlar, çoklu sohbet, görüntülü oturumlar ve daha fazlası için doğrudan müşteri ve/veya ileti penceresinden arkadaşlarınız ve kişileri tebrik kartları ve davetiyeler gönderebileceği anlamına gelmektedir. Mesaj penceresi de ayrıca fotoğraf veya ICQ benzersiz, animasyonlardan görüntülemeyi seçebilirsiniz.

ICQ Open Xtraz, ICQ deneyimini zenginleştirmek için ICQ kullanıcıları tarafından geliştirilen web tabanlı uygulamalar vardır. Şimdi oluşturmak, indirmek, kullanmak ve müzik, oyunlar, araçlar ve aletler gibi arkadaşlarınız ile eğlenceli ve yararlı uygulamaları paylaşabilirsiniz.

ICQ Ekran Görüntüsü

icq-indir-windows-8

ICQ Bilgileri

Son Sürüm: ICQ 8.2

Boyutu: 28.2 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Sistem: XP, Vista, Win7, Win8, Win8.1 64 bit

Üretici: ICQ

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"ICQ İndir (Windows 8 / Windows 8.1)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status