April 21, 2018


HTC Telefon ile PC Senkronize Etme Programı

HTC Sync Manager, HTC telefonunuz ile bilgisayarınızdaki tüm medya ve dosyaları senkronize etmeye yarayan bilgisayarınız için ücretsiz bir uygulamadır. Ayrıca tüm kişileriniz yanı sıra takvim olayları, yer imleri ve belgeleri senkronize edebilirsiniz. Bir kez senkronize ettikten sonra, kolayca yönetmek ve bilgisayarınıza HTC Sync Manager ile organize edebilirsiniz. Her şey güvenle yedeklenir ve telefonunuza güncelleme hazır edilir.

HTC Sync Manager programı XP, Vista, Windows 7, Windows 8 32 Bit-64 Bit ve Mac OS X 10.6 ve üst işletim sistemleri ile uyumlu çalışır.

Bir multimedya yöneticisi

Albümler halinde fotoğrafları ve kişisel videoları düzenleyin. Kırpma veya kolaylığı ile fotoğraf döndürün. Veya tek bir yerde tüm müzik keyfini çıkarın. Çalma listeleri oluşturma. iTunes ya da Windows Media Player müzik kitaplığı ve çalma listelerini aktarma. Tüm telefonunuza kolayca geri senkronize edebilirsiniz.

Kişisel bilgileri senkronize edin

HTC Sync Manager bilgisayar ve telefon arasındaki kişisel bilgilerinizi senkronize hale getirir. Otomatik Eşitleme ile, bir kez kurun, bilgisayar ve telefon birbirlerine bağlı olduklarından her zaman arasında rehber, ajanda ve hatta Web tarayıcı yer imlerini senkronize edebilirsiniz.

Desteklenen HTC Mobil Cihazlar;

HTC J Butterfly, HTC Droid DNA, HTC One VX, HTC One SV, HTC One X+, HTC One S Special Edition, HTC Desire X, HTC One SC, HTC One SU, HTC One X, HTC One XL, HTC One XC, HTC One S, HTC One V, HTC EVO 4G LTE, HTC Droid Incredible 4G, HTC J, HTC Desire C, HTC Desire VC, and HTC Desire V.

  • Windows XP Home / Professional / Media Center Edition Service Pack 2 and 3 (32-Bit)
  • Windows Vista Ultimate / Enterprise / Business/ Home Premium / Home Basic Edition (32 & 64-Bit) Service Pack 1
  • Windows 7 Ultimate/ Professional/ Home Premium / Home Basic Edition (32 & 64-Bit)
  • Windows 8, Windows 8 Pro, Windows 8 Enterprise (32 & 64-Bit)
  • Microsoft Office Outlook 2003, 2007 and 2010-32 & 64bit.

Boyutu: 107 Mb

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"HTC Sync Manager İndir (1.1.77.0)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status