March 27, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Yasaklı Sitelere Giriş Programı

Hotspot Shield: Internet’e Gizli, Güvenli ve Özgür Erişim. Hotspot Shield’ı reklamsız, daha hızlı ve Antivirüs koruması ile kullanmak ister misiniz? Hotspot Shield Elite Tam Size Göre!

Hotspot Shield Elite 

Sponsorlu Bağlantılar
  • Reklamsız
  • %30 Daha Hızlı
  • Sınırsız Bandwidth

İnternet’te Tam Güvenlik İçin Tek Çözüm. VPN ile gizliliğinizi, Antimalware programı ile de güvenliğinizi koruma altına alın

Hotspot Shield’la iyi eğlenceler…%100 bedava VPN güvenliği!
  • Erişime engelli sayfalara özgürce girmenizi sağlar
  • İnternet’te HTTPS şifrelemesi ile size güvence altına alır
  • IP adresinizi saklayarak gizliliğinizi korur
  • Havalimanı, otel, kafe gibi güvensiz Wi-Fi erişim noktalarında bilgisayarınızı saldırılara karşı korur
  •  Kişisel bilgilerinizi ve verilerinizi koruma altına alır
Hotspot Shield’ı bilgisayarınıza yükledikten sonra çalıştırmayı unutmayın. Hotspot Shield’ı arkadaşlarınızla da paylaşın.

Hotspot Shield Elite programı ile istediğiniz her siteye proxy‘ler aracılığı ile girebilirsiniz. Programı indirdikten sonra, kurulumu gerçekleştirin ve sağ alttan çıkacak olan program simgesine sağ tıklayıp “Connect” tuşuna basın. Ardından internet tarayıcınızda bir sayfa açılacak. Orada program yardımı ile hangi IP‘ye bağlandığınızı göreceksiniz. “Connected” yazısı yazdıktan sonra istediğiniz her siteye giriş yapabilirsiniz. Programın tek dezavantajı internet tarayıcınızın her açılan sayfasının üst bölümünde bir reklam bölümü çıkartması ama onu da kolayca kapatabiliyorsunuz.

Wi-Fi‘den internete bağlı durumdayken bazı kişiler şifrelerinizi almak için harekete geçmiş olabilirler. Hesaplarınız, banka şifreleriniz, kredi kartı numaralarınız ve daha birçok kişisel bilgilinizi bu halka açık Wi-Fi’ler yüzünden kaybedebilirsiniz. Ve standart antivirüs yazılımları bile sizi bu tehlikeden koruyamaz.

İşte bu yüzden Hotspot Shield Elite ile internet bağlantınızı güvenlik altında tutmalısınız. Ücretsiz olan bu yazılım ile işte veya evde veya herhangi bir yerde genel Wi-Fi kullanırkenki tehlikelerden uzak duracaksınız.

Hotspot Shield Elite bir sanal gizlilik ağı kurarak laptopunuz ve wireless bağlantınız arasında bir güvenlik oluşturur. Bugüvenlik sayesinde korsanların bilgisayarınıza erişimini engelleyebilirsiniz. Bu sayede e-posta, hazır mesajlaşma, kredi kartı bilgileri gibi bilgileriniz asla alınamaz.

Hotspot Shield’ın standart versiyonu kurulduktan sonra Elite versiyonuna geçiş için tek yapmanız gereken program simgesine sağ tıkladıktan sonra “properties” menüsüne basarak “Buy Elite NOW” linkine tıklamak. Daha sonra ödeme için gerekli sayfaya yönlendirileceksiniz.

Önemli: Program reklam amaçlı bir araç çubuğu ile birlikte yükleniyor. Bu araç çubuğunu yüklemeyi program kuruluş aşamasında iptal edip sadece programı kurabilirsiniz.

Boyutu: 5,49 Mb

Lisans: Deneme Sürümü

Dil: İngilizce

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Hotspot Shield Elite İndir (2.84)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status