Hola: Android x86 2.3 ve üst sürümleri için apk olarak indirin.

Hola uygulaması Android x86 mobil cihazdan daha hızlı internette gezinmeyi sağlayan ücretsiz programdır. Hola internet hızlandırıcı sayesinde, Android mobil cihazınızdan daha hızlı internet kullanacaksınız ve ayrıca engelli/yasaklı/sansürlü sitelere giriş yapmanızı sağlayacak.

Hola Accelerator & Unblocker App – Hola Android internet hızlandırıcı ve engel kaldırma, engellenmiş sitelere erişim sağlamak için yardımcı olacak.

Hola uygulaması neler yapıyor; Web taramayı daha hızlı hale getiriyor. Engellenmiş uygulama ve sitelere erişim yapmayı sağlıyor. İnternetten daha düzgün, pürüzsüz video izleme imkanı sunuyor. Programın en güzel tarafı ise ücretsiz olması ve herhangi bir rahatsız edici reklamın olmamasıdır. Halo uygulaması Android 2.3 ve üst sürümleri ile uyumludur. Peer to peer Internet Accelerator imkanı sunuyor.

Devlet tarafından engellenen, sansür uygulanan sitelere erişim sağlayabilirsiniz. Android telefondan 3G ile internete bağlandığınız zaman, maliyeti düşürecek. Daha fazla internet tüketimini engelleyecektir. En yakın ve en hızlı P2P kaynakları seçiyor çünkü. Unblocker VPN hizmeti sunuyor. Hükümet, şirket ya da ülkeler tarafından bloke edilen veya sansür uygulanan sitelere erişim sağlayabilirsiniz.

Hola Ekran Görüntüsü

Hola indir-android internet hizlandirma-engelli sitelere giris

Hola Uygulama Bilgileri

Fiyat: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Boyutu: Cihaza göre değişir

Güncellenme: 6 Aralık 2013

Gerekli sürüm: Android 2.3 ve üzeri

Mevcut sürüm: Cihaza göre değişir

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Hola İndir (Android x86) .Apk" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status