April 21, 2018


HDD Regenerator: Hard Disk tamir etme, onarma için gelişmiş program.

HDD Regenerator indir-hard disk onarma programiHDD Regenerator, Hard Disk sorunları gidermek, hataları düzeltme, tamir etme, bakım ve onarım için yardımcı kaliteli bir program. HDD Regenerator, özellikle bad sector onarımı için faydalı olacaktır. Hard Disk bozukluklarını ortadan kaldırmak için bu yardımcı programı denemelisiniz.

Hard disk sorunları giderirken herhangi bir veri kaybına neden olmaz. Rahatlıkla onarım yapabilirsiniz. Programın en fayda sağladığı işlem ise, okunamayan verileri okunabilir hale getirir. Bozuk disklerden veri kurtarma için yardımcı olacak. Program karmaşıklıktan uzak çok kolay bir kullanım için basit bir kullanıcı arayüzüne sahiptir.

HDD Regenerator FAT, NTFS ve diğer sistemler ile, biçimlendirilmemiş veya bölümlenmemiş diskler ile uyumlu bir şekilde çalışır.

HDD Regenerator Hard Disk de bulunan bad sectorleri onaracak kaliteli bir program. Program mantıksal bozuklukları büyük oranda onarabiliyor, fiziksel problemlere ise disk yüzeyindeki problemlerde %60 oranda başarı şansı sunuyor. Demo sürümünde sadece bulduğu ilk 2 sorunlu bölümü onarmaktadır.

Sürümü: HDD Regenerator 2011

Boyutu: 7.93 MB

Lisans: Demo

Dil: İngilizce

Sistem: XP, Vista, Win7, Win8, Win8.1

Üretici: dposoft

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"HDD Regenerator İndir – Hard Disk Onarım Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status