March 26, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz PC temizleme ve optimize etme programı

HDCleaner, Windows bilgisayarınızdaki işe yaramayan gereksiz dosyaları temizleyerek harddisk’te daha fazla depolama alanı oluşturmak için kullanacağınız ücretsiz bir program. Harddisk’teki gereksiz yığılmalar bilgisayarın yavaş çalışmasına da neden olabiliyor. Bu program ile kolayca gereksiz dosyaları temizleyerek bilgisayarın daha istikrarlı ve hızlı çalışmasını sağlayabilirsiniz.

HDCleaner Windows sistem bakımı için kapsamlı bir araç seti sunuyor. Sabit disk veya kayıt defterini, şifreli verileri, bölünmüş dosyaları temizlemek, kullanım izlerini kaldırmak, kayıt defteri yedekleme, kayıt defteri anahtarlarını arama, değiştirme veya birleştirme gibi her zaman bilgisayarınızı hızlandırmak ve optimize etmek için yardımcı araçlar bulacaksınız.

Sponsorlu Bağlantılar

HDCleaner Özellikleri:

hdcleaner

Çöp dosyaları arar ve temizler. Kopyalanmış dosyaları tarar. İşlem listesini temizler. Doküman listesini tarar ve temizler.

IE adres çubuğundaki adresleri tarar ve temizler. Windows Media Player’da kaydedilmiş dosyaları tarar ve temizler. Daha önce açılmış ve WinZip’e kaydedilmiş dosyaları temizler.

Ve birçok programın kayıt girdilerine kaydedilmiş dosyaları tarar ve temizler. Kullanılmayan kayıt girdilerini tarar ve temizler. Program Ekle veya Kaldır bölümünü yöneterek daha sağlıklı program silme olanağı sunar. Ve daha birçok özellik bu profesyonel programın içerisinde sisteminizi hızlandırmak için beklemektedir.

HDCleaner programı Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista ve XP sistemleri ile uyumludur.

Boyutu: 5 MB

Dil: İngilizce

Lisans: Ücretsiz

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"HDCleaner İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status