Laptop İçin Hard Dsik İnceleme ve Kontrol Programı

Hard Drive Inspector indir-harddisk-inceleme-kontrolDizüstü bilgisayar (laptop) için Hard Disk sağlığını izlemek için gelişmiş kolay kullanımlı ve güçlü bir program arıyorsanız Hard Drive Inspector programını denemenizi tavsiye ederim. Bu kaliteli program sayesinde tam bir sabit disk denetimi ve kontrolü yapabilirsiniz.

Aniden bilgisayarınızdan bütün verilerin kaybolmasından dolayı bir korku yaşıyorsanız korkmayın. Sabit disk çökmelerinden dolayı belgeler, e-postalar, adresler, hesaplar, şifreler, fotoğraflar, müzik ve video dosyalarınızın silinmesinden korkuyorsanız bu program sizin için bir çözüm sağlayacak. Sabit disk tüm bilgileri depolayan bir bilgisayar parçasıdır. Sürekli dönen mekanik parçalardan dolayı aşınma ve yıpranmaya maruz kalıyor. Herhangi bir nedenden dolayı, her an sabit diske bir şey olabilir.

Sabit diskin bozulmasını ve çökmesini önlemek için önceden teşhis edilmesi gerekiyor. Tabi ki bunu biz göremeyiz. Ama sabit disk kontrolü yapacak ve önceden sorunları algılamanızı sağlayacak bu gelişmiş programı kullanabilirsiniz.

Sonuç olarak, Hard Drive Inspector, sabit disk inceleme, analiz ve kontrol programıdır. Hard Drive Inspector ücretli bir programdır. Ücretsiz deneme sürümünü indirerek, kullanıp deneyebilirsiniz. Bu sayede eğer ihtiyaç duyarsanız programı satın alabilirsiniz.

Sürümü: Hard Drive Inspector 4.26.208

Boyutu: 2.65 MB

Lisans: Deneme Sürümü

Dil: İngilizce

Sistem: XP, Vista, Win7, Win8, Win8.1

Üretici: AltrixSoft

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Hard Drive Inspector İndir (Laptop)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status