March 29, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Sabit Disk İzleme, Sorunları Giderme Programı

Hard Disk Sentinel Professional (HDSentinel) HDD / SSD sürücü desteği ile bir sabit disk izleme yazılımıdır. Sabit disk sürücüsü sorunları bulmak, test etmek, teşhis etmek ve onarmak, SSD ve HDD sağlık görüntülemek ve rapor etmek gibi işlemleri sağlar.

Hard Disk Sentinel Professional programı tüm sabit disk sorunları için bir çözüm sağlar.

Sponsorlu Bağlantılar

Hard Disk Sentinel Professional programı XP, Vista, Windows 7, Windows 8 32/64 Bit işletim sistemleri ile uyumlu çalışır.

hardisk sorunlari test etme

Yazılım, sabit disk sürücüsü / HDD durumunu, sağlığını, Hard disk sıcaklığını izler. Ayrıca bir kriter olarak ya da olası sabit disk hataları, performans parçalanmaları tespit etmek için kullanılan gerçek zamanlı olarak disk transfer hızı ölçer.

HDSentinel mükemmel bir veri koruma çözümüdür: etkili bir şekilde sabit disk sorunlarına son derece duyarlı en hassas sabit disk sağlık değerlendirme sistemine sahiptir, HDD hatası ve SSD / HDD veri kaybını önlemek için kullanılabilir. Profesyonel sürümü planlanan ve otomatik gelmiştir (on-problem) sabit disk yedekleme seçenekleri sadece başarısızlık değil malware ya da yanlışlıkla silebilir kaynaklanan veri kaybını önler.

Boyutu: 13,14 Mb

Lisans: Deneme Sürümü

Dil: Türkçe

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

1 Yorum yapıldı

  • Nurettin
    10 Haziran 2016

    türkçe dil seçeneğini hiç bir yerde bulamadım bu dil ayarları nerededir..

"Hard Disk Sentinel Professional Türkçe İndir (4.30)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status