March 28, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Halı Saha Mix: Halı Saha Yönetim Programı

Halı Saha Mix ücretsiz olarak deneyebileceğiniz kullanışlı bir halı saha yönetim programıdır. Halı saha yönetimi için faydalı ve verimli bir program arayanların mutlaka denemesi gereken bu program, zamandan tasarruf etmenizi sağlıyor.

Programın deneme sürümünde, işlemler akşam saat 17.00’a kadar kayıt yapılabilmektedir. Deneme sürümünde özellikler yerine kayıt süresinden kısılması yerinde bir karar olmuş zira böylelikle kullanıcılar programı tüm özellikleriyle test edebilme şansına sahip oluyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Halı Saha Mix temel özellikleri: Standart Rezervasyon Yapabilme. Üye Rezervasyonu Yapabilme. Üyelik Sistemi. Raporlama Sistemi. Kullanıcı Tanımlama Sistemi. Ayrıntılı Raporlama Sistemi. Kasa Sistemi. Sınama Özelliği (bu sayede gelmeyen müşteriler olduğu zaman mesaj şeklinde bir uyarı verir) Yazıcı Çıktı Alabilme Özelliği bulunmaktadır.

hali-saha-mix

Gördüğünüz gibi Halı Saha Mix kullanışlı özelliklere sahip ve halı saha yöneticilerinin tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek şekilde donatılmış. Programın en dikkat çeken özelliklerinden bir diğeri de temiz hatlara sahip olan sade arayüzü. Gereksiz tüm ayrıntılardan arındırılmış olan bu arayüz ile işlerinizi kolayca ve zaman kaybetmeden tamamlayabilirsiniz.

Not: Programın deneme sürümünü indirdiğinizde ilk giriş yaparken karşınıza çıkacak giriş ekranında hem kullanıcı adı hem de şifre ”admin”dir.

Not 2 : Programın çalışması için Microsoft Office ve .Net Framework 4.0 Client yüklü olmak zorundadır.

Üründen memnun kalırsanız ve tam sürüme geçmek isterseniz 50 TL ücret ödenemiz gerekiyor. Sunduğu özellikleri göz önüne alırsak bu fiyat oldukça makul.

Sürüm: Halı Saha Mix 1.0

Boyutu: 9.52 MB

Lisans: Demo

Dil: Türkçe

Sistem: XP, Vista, Win7, Win8, Win8.1

Üretici: Ufuk Kuşkaya

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Halı Saha Mix 1.0 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status