March 23, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

iPhone / iPad İçin Guardian Cross Oyunu

Guardian Cross; iPhone, iPad, iPod touch mobil cihazlar için rol yapma oyunudur.

Guardian Cross iOS mobil cihazlar için savaş kartı, rol yapma oyunudur.

Sponsorlu Bağlantılar

Guardian Cross oyunu iPhone 3GS, iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPod touch (3. nesil), iPod touch (4. nesil), iPod touch (5. nesil) ve iPad ile uyumlu. iOS 4.3 veya sonraki sürümünü gerektirir. Bu uygulama iPhone 5 için optimize edilmiştir.

iPhone Screenshot 1

Oyun içerisinde kartlardan oluşan kahramanlarınızın bulunduğu destenize ekleyebileceğiniz 300’den fazla toplanabilir kart bulunmakta ve bu kartlar sayesinde başlamış olduğunuz heyecanlı maceranızda farklı görevleri tamamlayabilir ve rakiplerinizle mücadele edebilirsiniz.

Guardian Cross‘da asıl amacınızsa toplayabileceğiniz 300’den farklı savaş kartından en iyilerini elinizde bulundurmak ve her kartı yükseltebileceğiniz kadar yükselterek oyun içerisindeki en iyi desteye sahip olmak.

iPhone Screenshot 3

Oyun içerisinde yer alan farklı görevleri yerine getirerek ödüller kazanmaya çalışırken bir yandan da dünya üzerinde Guardian Cross’ı sizin gibi oynayan diğer oyunculara karşı kıyasıya bir mücadele içerisinde olacaksınız.

İsterseniz kendi arkadaşlarınızla birlikte PVP arenalarına girerek diğer oyunculara karşı elinizde bulunan kart destesini deneme şansına da sahip olabilirsiniz.

Sizlere fantastik bir dünyanın kapılarını sonuna kadar açacak olan Guardian Cross’da sizlerde yerinizi hemen alabilirsiniz.

Fiyat: Ücretsiz

Boyutu: 294 MB

Gerekli sürüm: iOS 4.3 ve üzeri

Güncelleme: 19 Ağustos 2013

Dil: İngilizce

Mevcut sürüm: 2.0.1

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Guardian Cross İndir (iPhone / iPad)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status