February 27, 2021


Android GT Racing 2–The Real Car Exp Oyunu

GT Racing 2–The Real Car Exp indir android yaris oyunuGT Racing 2–The Real Car Exp, Android mobil cihazlar için geliştirilen muhteşem bir yarış oyunudur. Muhteşem dememin en büyük nedenlerinden birisi, grafiklerin çok güzel olması bir diğeri de gerçekçi bir oyun deneyimi sunmasıdır. Dünyanın en popüler, prestijli arabalarını bir arada toplayan bu oyun gerçekçi bir oyun oynamanızı sağlıyor.

GT Racing 2–The Real Car Exp oyunu hem tek kişilik hem de multiplayer (çok oyunculu) modu sunuyor. Oyun daha önceden ücretli olarak satışa sunuluyordu. Ama şidmi Android için ücretsiz olarak geri dönmüştür.

Elle kontrollü yarış simülasyonu oyunları arasından en iyilerden biridir. Gerçek Mazda Raceway Laguna Seca da dahil13 pistte 67 lisanslı otomobil bulacaksınız.

30’un üzerinde üreticiden süper ve gerçekçi bir otomobil koleksiyonu: Mercedes-Benz, Ferrari, Dodge, Nissan, Audi, Ford ve dahası.

GT Racing 2–The Real Car Exp indir android

GT Racing 2–The Real Car Exp, oyunda buluna Klasik Yarış, Teke Tek, Devirme ve Geçiş’in de aralarında bulunduğu 1400 etkinlikte sürüş becerilerini test et.

Her hafta 28 yeni meydan okuma: Sürüş becerilerini geliştir ve yeni bir ücretsiz araba kazanma şansı edin!

GT Racing 2–The Real Car Exp Oyun Videosu

Mevcut Sürüm: GT Racing 2–The Real Car Exp 1.1.0

Fiyat: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Boyutu: 969 MB

Güncellenme: 15 Ocak 2014

Gerekli sürüm: Android 2.3 ve üzeri

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"GT Racing 2–The Real Car Exp İndir (Android)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status