March 24, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

GrieeX Film Arşiv Programı

Sineme filmleri ve TV şovları koleksiyonu meraklıları için her şeyi düzenli bir şekilde yapmalarını sağlayan ücretsiz ve Türkçe film arşivleme programı. GrieeX Film Arşiv Programı, film arşivlemek için yardımcı olacak başarılı bir programdır. Durmuş ALTIN tarafından tasarlanan ve geliştirilen bu program bir çok kullanıcının beğenisini toplamıştır.

Film arşivlemek gerçekten yorucu bir iştir. GrieeX sayesinde her şey daha kolay olacak. GrieeX, hızlıca arşivlerinizde saklanan filmleriniz ve TV şovlarınıza yönetebileceğiniz ve bunlara erişebildiğiniz bir uygulamadır. Yalnızca film veya TV şovu adını uygulamaya girin ve GrieeX’in gerisini halletsin.

Sponsorlu Bağlantılar

GrieeX‘in masaüstü uygulamasını kullanırsanız, film listenizi Android cihazlarınıza (cep telefonları, tabletler vb.) aktarabilirsiniz. Film listenizi GrieeX’in masaüstü uygulamasından Dropbox’a yedekleyin ve Android cihazlarınıza aktarın. Bu kadar.

Uygulama reklamını ücretsiz kullanmak isterseniz, GrieeX Pro’yı indirmeniz gerekir. Ayrıca, listelerinizi Dropbox’a yedekleme seçeneğine sahip olursunuz. GrieeX’i aynı anda Android hesabınızla birden fazla cihaz yükleyebilirsiniz. GrieeX’i satın aldıktan sonra kaldırdıysanız da, GrieeX’i yeniden yüklemek için herhangi bir ücret ödemek zorunda değilsiniz.

GrieeX son sürüm linki eklenmiştir.

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"GrieeX Film Arşiv Programı 2.0.8 Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status