March 30, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Greasemonkey 1.6 Firefox Eklentisi Yükle

Greasemonkey fonksiyon özelleştirmek için olanak sağlayan bir Firefox eklentisidir. Yüzlerce ücetsiz Scriptler zaten mevcuttur.

Bir web sayfası JavaScript küçük bit kullanarak, görünümü veya davranış biçimini özelleştirin.

Sponsorlu Bağlantılar

Greasemonkey eklentisi Firefox 14.0, Firefox 16.0.2, Firefox 17.0.1, Firefox 18.0.1 ile uyumludur.

Sürüm 1.5 olarak Greasemonkey anonim istatistik toplama eklnecektir. Bu özellik, sadece tercih olacaktır.

İçinde tercih yapmak isteyen kullanıcılar için, rasgele oluşturulmuş bir kalıcı kimliği diğerlerinden farklı olarak bu Greasemonkey yükleme belirleyecek ve daha sonra belirli verileri düzenli olarak bu kimliği ile birlikte toplanan ve analiz için merkezi bir sunucuya iletilir. Amaç gerçek kullanıcıların kullanımı hakkında iyi bir anlayış ile Greasemonkey geliştirmektir.

Aranan kelimeler; greasemonkey 1 6 indir, mozilla monkey grease indir gezginler, greasemonkey 1 6 hangi sürümlerle uyumlu, Greasemonkey1 6, firefox 16 0 2 uyumlu eklentiler, mozillanın hangi sürümü greasemonkey 1 6 ile uyumludur, keylogger türkçe indir, keylogger gezginler, greasemonkey mozilla 3 0 ile uyumlu sürümü, greasemonkey ile uyumlu sürüm

Google web sayfasını siyah yapabilirsiniz. Bunun gibi bir çok scriptle bu değişiklikleri yapmanız mümkün. Scriptleri ” http://userscripts.org/ ” adresinden yükleyebilirsiniz.

Boyutu: 261 Kb

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Greasemonkey Türkçe İndir (1.6)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status